Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Графік роботи гуртків 2016 – 2017 н.р

Графік роботи гуртків 2016 – 2017 н.р.

 

ПІБ керівника гуртка

Кількість годин

Клас  

Дні тижня

ПН

ВТ

СР

ЧТ

ПТ

СБ

1

Вертегел Т.П.

«Літопис Херсону», «Визначні постаті України»

3

     

15.15-16.00

15.15-16.00

15.15-16.00

 

2

Іванченко А.А.

«Дивослово»

2

       

14.20-15.05

15.15-16.00

   

3

Малах О.В.

«Живе слово», «Прес - коктейль»

3

 

15.15-16.00

16.10-16.55

 

15.15-16.00

     

4

Виборна Г.В.

«Доміно»

4

     

16.00-16.45

 

16.00-16.45

10.00-10.45

11.00-11.45

5

Біленко В.І.

«Квіткарі –оранжувальники»

2

 

15.15-16.00

   

15.15-16.00

   

6

Рудченко Н.І.

«Юні екологи»

1

   

15.15-16.00

       

7

Мойсеєнко М.М. «Основи алгоритмізації»

1

         

15.15-16.00

 

8

Чебикіна І.В.

«Що? Де? Коли?», «Оберіг»

2

   

16.00-16.45

   

16.00-16.45

 

9

Антоненко А.Ю.

«Українські скарби»

1

       

14.20-15.05

   

10

Іванова Н.С.

«Веселі співи»

2

 

13.25-14.10

   

15.15-16.00

   

11

Папалуца О.О. «Чарівний пензлик»

3

1-9 кл.

16.30-17.15

16.30-17.15

16.30-17.15

     

12

Ігнатченко Г.І.

«Школа безпеки»

1

5-9 кл.

 

15.15-16.00

       

13

Баденко Т.В.

«Екологічні барви»

3

5-9 кл.

 

15-15-16.00

 

15.15-16.00

15.15-16.00

 

14

Добродієва Н.О.

«Абетка театру»

2

1-5 кл.

13.25-14.10

13.25-14.10

       

15

Томель Ю.М.

«Майбутній воїн», «Юний стрілок»

   

14.15-16.30

 

15.15-17.30

     

Розклад гуртків

Інформація

про роботу гуртків НВК №48 на весняних канікулах 2016 року

Вчитель

ПН

28.03

ВТ

29.03

СР

30.03

ЧТ

31.03

ПТ

01.04

СБ

02.04

Малах О.В.(Прес-коктейль) 10.00-11.40          
Біленко В.І.  (Квіткарі- оранжувальники)     10.00-10.45      
Малах О.В.( Живе слово)   11.00-11.45        
Рудченко Н.І.  (Юні охоронці природи)     11.00-11.45      
Чебикіна І.В. (Що?Де?Коли?) 10.00-10.45          
Виборна Г.В. (Доміно) 12.30-13.00 11.00-12.30 12.30-13.00      
Томель Ю.М. (Юний стрілок) 9 00-11.00          
Томель Ю.М. (Майбутній воїн)     9.00-10.30 9.00-10.30    
Іванченко А.А. (Дивослово)     10.00-10.45      
Чебикіна І.В. (Оберіг)       10.00-10.45    
Антоненко А.Ю. (Українські скарби)       11.00-11.45    
Іванова Н.С.( Вокально - інструментальний ансамбль) 11.00-11.45 11.00-11.45        
Мойсеєнко М.М.(Основи алгоритмізації та програмування)     11.00-11.45      
Папалуца О.О. (Чарівний пензлик) 9.00-9.45     9.00-9.45 9.00-9.45  
Богачук К.В.(Золоті рученята)   9.00-9.45 9.00-9.45      
Добродієва Н.О. (Абетка театру)     10.00-11.45      
Ігнатченко Г.І. (Школа безпеки) 11.00-11.45          
Тіунова Л.О. (Юнга) 10.00-10.45 10.00-10.45   10.00-10.45 10.00-10.45 10.00-10.45
Тіунова Л.О.(Секція тенісу)       11.00-11.45   11.00-11.45

 

 

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки