Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Учнівське життя

«Пожежний експрес - 2019»

19 листопада у Херсонському дитячому кафе – клубі «Золотий ключик» відбувся щорічний відкритий конкурс молодших школярів «Пожежний експрес». Його учасниками стали команди-екіпажі 1-2 класів з 12-ти шкіл Дніпровського району обласного центру. Організатори дитячого заходу  - клуб «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи разом з обласною організацією Добровільного пожежного товариства та обласною Держслужбою з надзвичайних ситуацій.

Взяла участь у конкурсі і команда «Рятівники» 1-Б класу НВК №48.

Готуючись до конкурсу, діти самостійно вивчали правила пожежної безпеки, разом з батьками та педагогами створювали наочність для тематичних виступів, зі своїми вожатими та педагогами оновлювали куточки протипожежної безпеки.

пожежний експрес

Юні учасники «Пожежного експресу» змагалися в двох конкурсах: «Розминка» та «Домашнє завдання».

Команда «Рятівники» 1-Б класу НВК №48 (класний керівник Юшкалюк Т.С.) посіла III місце.

Всі команди продемонстрували гарні знання з пожежної безпеки.

Психолог – професія твоєї мрії: профорієнтаційна робота кафедри соціальної психології

Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має велике значення як для самої людини, так і для суспільства. У сучасних умовах світ професій дуже рухливий: немала частина професій зникає, багато виникає нових спеціальностей, спостерігається масова перекваліфікація. Запобіжним методом цих явищ вбачається професійна орієнтація молоді, як комплексна науково обґрунтована система форм та засобів впливу на особу з метою оптимізації її професійного самовизначення на основі врахування професійно важливих особистісних характеристик кожного індивідуума та потреб ринку праці. Вона спрямована на досягнення збалансованості між професійними інтересами і можливостями людини та потребами суспільства в конкретних видах професійної діяльності.

     В рамках тижня профорієнтації, 19 листопала 2019 р., з метою підтримки профорієнтаційної роботи,провідними фахівцями кафедрисоціальної  психології ХДУ Ревенко С.П. та Дикух В.С. була організована зустріч з учнями 11-А класу.

8о

 

День Чорного моря з освітянами "Нижньодніпровського"

До учнів 5-А класу в День народження Чорного моря завітала лабораторія "Маленькі дослідники" у складі освітян "Нижньодніпровського".

Головна мета заходу - показати важливість дбайливого ставлення до природи, необхідність кожному розпочинати зі зміни власних побутових навичок.

Разом з дітьми фахівці відправилися в уявну мандрівку країнами, береги яких омивають води Чорного моря. Завдяки колекції мушлів визначали молюсків, що мешкають чи мешкали раніше на чорноморському просторі. Адже багато їх зникло через екологічний стан та інвазійні види, наприклад через ненажеру рапана

Під час заходу учні по станціям виконували різноманітні завдання: складали пазл Чорного моря, потім перейшли до проблем сортування, відмови від користування одноразовими речами, важливість прибирання за собою після відпочинку на природі.

Багато різноманітних цікавинок підготували співробітники нацпарку: дослідження річок, ща впадають у Чорне море, майстер-клас в’язання морських вузлів, кросворди-загадки мешканців моря та інше.

день чорного моря

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка

- Шпілєвая Катерина,учениця 10-А класу, посіла ІІІ місце у міському конкурсі

(учитель Голокоз Н.В.)

- Рощук Анастасія, учениця 9-А класу, посіла ІІІ місце у міському конкурсі

(учитель Іванченко А.А.)

Вітаємо учасниць з перемогою!

 

УРОК-БЕЗПЕКИ «БУДЬ ОБЕРЕЖНИЙ З ВОГНЕМ»

Здоров’я і життя людини залежить не тільки від знання правил безпечної поведінки, а й від їх виконання в небезпечних ситуаціях.

14 листопада 2019 р. в Херсонському НВК №48 відбувся відкритий урок безпеки «Будь обережний з вогнем», на якому були присутні: головний спеціаліст управління освіти з охорони праці та безпеки життєдіяльності Кошелюк Тетяна Василівна та начальник піротехнічного відділення Сіроштан Сергій В’ячеславович.

Для учнів 1-5 класів начальником піротехнічного відділення було проведено бесіду про вибухонебезпечні предмети та про те,  як правильно поводитись дітям, у разі їх знаходження.

З метою навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки щодня, навичкам діяти під час пожежі вихованцями гуртка «Школа безпеки» (керівник гуртка Хаврусь І.М.) було підготовлено змістовну програму: гру-вікторину «Щоденна безпека», конкурс «Так чи ні!», гру «Прийміть виклик». Наприкінці заходу із зацікавленням школярі переглянули виступ агітбригади дружини юних пожежних-рятівників «Пожежний альянс», учасники якої закликали учнів дотримуватись правил пожежної безпеки та бути обережними щодня.

урок безпеки

16 листопада - Міжнародний день толерантності

Херсон – толерантне місто. Херсонщина - багатонаціональна. На території нашої області живуть українці, росіяни, греки, євреї, вірмени, німці, грузини тощо.

13 листопада, в обласному Палаці молоді та студентів відбувся міський фестиваль «Херсон - місто толерантності». У святковому заході взяли участь колективи з нашого міста та області. Були представлені номери від громад різних національностей.

На фестиваль було запрошено учнів НВК №48. Присутні на фестивалі учні 6-Б класу ознайомилися з літературою, яка була представлена до Дня толерантності, долучилися до плетіння маскувальної сітки для наших воїнів, слухали співи колективів різними мовами світу, побачили і відчули культуру танцю різних народів.

День толерантності

день толерантности 2

Незважаючи на те, що всі ми різні, ми громадяни України - ми всі маємо рівні права і обов’язки.

Будьте толерантними, проявіть повагу, милосердя, терпимість один до одного.

Профорієнтаційна програма «Стань успішним»

В період змін в країні молодій людині особливо важко визначитися з вибором майбутньої професії .

13 листопада для батьків 10-11-х класів провідний спеціаліст Херсонського центру зайнятості Лук’янченко М.Г. розповіла про послуги, що надає служба зайнятості учнівській молоді, про можливість пройти профдіагностичне тестування на виявлення професійної направленості та презентувала «он-лайн платформу». Батьки майбутніх випускників дізналися про професії та спеціальності, які потрібні на ринку праці сьогодні та про реальне працевлаштування за спеціальностями, які вони визначили для себе. На зустрічі було акцентовано увагу на значенні правильного вибору професії, важливості визначення свого професійного типу, вивченню своїх професійних інтересів, нахилів, мотивів вибору професії.

психолог профеcія мрії

«Мій тато – герой»

Невимовний біль в очах дітей, які втратили на війні батьків вдалося передати херсонському фото-художнику Олександрові Корнякову. «Мій тато – герой» - так називається фото-виставка, яку презентували за підтримки ГО «Українська єдність»  в обласному художньому музеї ім. О.Шовкуненка. Фото автор знімав на волонтерських засадах.

  13 листопада першими глядачами зворушливих світлин стали учні 7-А класу нашої школи (класний керівник Жадан Т.В.). Виставка є пересувною. Також світлини дітей героїв покажуть в Міністерстві оборони та посольствах різних країн.

мій тато герой

Конкурс «Вожатий року»

8-го листопада вихованці гуртка «Лідер»: Гателло Максим і Козлова Валерія, учні 7-А класу НВК №48, у рамках підготовки до заочного позашкільного конкурсу «Вожатий року» провели гру-подорож «Моя Україна – найкраща у світі» з учнями 4-А і 4-Б класів.

Метою гри-подорожі було ознайомлення дітей з народними і державними символами України.

вожатий року

В ході мандрівки діти дізналися, на які святині багата наша Україна: Кримські гори і Карпати, мальовничі озера, пагорби Дніпрові, Чорне море і Дунай, верба і калина і ще багато цікавого.

Учні 4-А і 4-Б класів змагались за звання найкращої команди-мандрівника. Діти уважно слухали і охоче відповідали на питання «вожатих», отримуючи за кожну правильну відповідь сонечко.

сампиртоьлбдю

 Виховуючи в дітях патріотизм і любов до своєї держави, пролунав гімн України.

Наприкінці подорожі, за підрахунком, команда Мандрівників 4-А класу і команда Мандрівників 4-Б класу набрали однакову кількість сонечок, тим самим показавши свою обізнаність і досвідченість у мандрівці своєю країною - Україною.                       

Підсумок мандрівки: – Наша рідна земля, країна, наша Батьківщина - це  Україна. Тож любімо, шануймо, бережімо її. Будемо горді за те, що ми українці!

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки