Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Учнівське життя

Робота пришкільного табору «Сонечко»

27.05.2019                                                     

tabir2019 1

Робота пришкільного табору розпочалася зі святкового відкриття 27.05.2019 року. Вихованці творчо підійшли до презентацій своїх загонів. Командири   загонів отримали від директора табору Ігнатченко Г.І. сині краватки лідерів.

З урахуванням віку дітей у таборі створено 4 загони: 1 загін (7-8 кл.) - «Бешкетники»; 2 загін (5-6 кл.)   - «Vincitori» («Переможці») з вивчення історії, культури та традицій Італії; 3 загін (3-4 кл.) -   «Кока-Кола», 4 загін (1-2 кл.) - «Барвінчата».

 

28.05.2019

tabir2019 2

Традиційно, в перші дні табірної зміни, наші найменші вихованці взяли участь у відкритті літнього читацького сезону в  дитячій бібліотеці - філії № 5.  Муммі-Тролі, герої  казки Туве Янсон, перетворили  розважально-ігрову програму у фейєрверк веселощів, гарного настрою, ігор, конкурсів, літературних вікторин.

tabir2019 3

Практичним  психологом  Коваленко М.В.  з вихованцями 1 та 2 загонів в сенсорній кімнаті провела кінолекторій. Діти переглядали мультфільм «Головоломка»  із зупинками, під час яких вони піднімали та обговорювали такі теми: труднощі підліткового віку, булінг, важливість прояву емоцій.

 

29.05.2019

tabir2019 4

У кінотеатрі «Ювілейний» вихованців пришкільного табору «Сонечко» чекав перегляд захоплюючого науково-фантастичного бойовика  про автомобіль-трансформер «Бамблбі». 

 

 

30.05.2019

tabir2019 5

З метою пропаганди здорового способу життя, вивчення і використання на практиці правил основ БЖД  в пришкільному таборі «Сонечко» проведено день безпеки життєдіяльності, який відбувся у формі квесту під гаслом «Твоя безпека залежить від твоєї поведінки». 

tabir2019 6

А під час зустрічі вихованців зі шкільним офіцером поліції, лейтенантом Лунякою Іриною Олександрівною,  діти  повторили правила безпечної поведінки та правила дорожнього руху.

tabir2019 7

Сьогодні  у Херсонському обласному Палаці молоді та студентів відбувся фестиваль україно-грузино-польської дружби «Діти хочуть миру» в рамках проекту «Мій тато захищає Україну». Вихованці старших загонів залучилися до цього заходу. Вони відвідали виставку  фотоматеріалів,  презентацією книжок, смаколиків та традицій грузинського народу. Із зацікавленістю переглянули концерт, де виступили творчі колективи з України, Польщі та Грузії.

tabir2019 8

Вихованці 2 загону разом з практичним психологом Коваленко М.В. переглядали та обговорювали мультфільми «Кролень та баранчик» і «Мінлива хмарність», темами яких є важливість дружби, самосприйняття та булінг. За активність в обговоренні діти отримували солодкі призи.

 

31.05.2019

tabir2019 9

Спорт, сонце, повітря, вода…
Що може бути краще під час літнього оздоровлення!? Наші вихованці на відпочинку у Гідропарку
.

Пролунав останній дзвоник

24-го травня 2019 року в Херсонському НВК № 48 пролунав останній дзвоник. Для багатьох школярів він сповістив про радісний початок літніх канікул, а для випускників 11-А класу дійсно став останнім.

На початку свята учні 9-А і 9-Б класу традиційно поклали квіти до меморіальних дошок колишніх учнів школи, які віддали своє життя за мир в Україні.

Підняв настрій усім присутнім на лінійці виступ хореографічного колективу «Доміно» (керівник Виборна Г.В.).

Теплими і зворушливими словами учнів, вчителів, випускників і батьків привітала зі святом директор школи Кірцхалія Олена Петрівна.

На лінійці було урочисто нагороджено подяками, грамотами та Похвальними листами відмінників навчання та учасників Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Адміністрація закладу вручила грамоти і кубки «Мудрої сови» переможцям конкурсу «Клас року – 2019». Перемогу здобули:

  • серед ланки учнів-початківців 4-Б клас (кл. керівник Кісільова Наталія Володимирівна);
  • серед ланки середньої школи 5-Б клас (кл. керівник Чебикіна Ірина Василівна);
  • серед ланки старшої школи 10-А клас (кл. керівник Сакун Інна Олексіївна).

Отримали грамоти і цінні подарунки переможці шкільної акції «Здай макулатуру – збережи дерево!»: Ними стали:

  • Кравченко Анастасія 3-Б клас (Iмісце);
  • Волкова Валерія 4-Б клас (IIмісце);
  • Никитчук Даніїл 3-Б клас (IIIмісце).

Заступник директора з виховної роботи Краєвська Оксана Петрівна оголосила подяку за плідну працю, за активну позицію у долученні до життя школи лідерам учнівського самоврядування учениці 11-А класу Кузьмовій Анастасії та учневі 11-А класу Ельведінову Кемрану.

Також грамоти отримали: агіткоманди «Стоп-кадр» і «Пожежний альянс», учні, які брали участь у заходах з охорони та збереженні екології рідного краю – це учні, які захищали честь школи на міських та районних спортивних змаганнях.

Завершив свято прощальний вальс випускників. Бажаємо їм щасливого, сповненого гарними подіями і здобутками майбутнього!

dzvonik2019 1

dzvonik2019 2

День здоров’я

Традиційно у кінці навчального року в Херсонському НВК № 48 лунає День здоров’я, Школярі дуже чекають на цей день, щоб взяти участь у різноманітних змаганнях, повеселитися і подихати свіжим повітрям.

Саме з цією метою 20 травня для учнів середньої та старшої школи адміністрацією закладу й туристичним агентством «Мега-тур» було організовано виїзд дітей по локаціям: БЗТ «Чумацька криниця», БЗТ «Казки Олешшя» та до Миколаївського зоопарку.

Діти чудово провели час: вони влаштовували пікніки, грали в інтелектуальні й рухливі ігри, брали участь у різних спортивних естафетах, фотографувалися напам’ять.

Додому школярі повернулися з гарним настроєм і масою позитивних емоцій!

den zdor2019 1

den zdor2019 2

Щаслива сім’я – запорука гармонійного розвитку суспільства

Учні Херсонського НВК № 48 взяли участь у відкритому конкурсі на кращий творчий проект «Один раз на все життя». Майже два місяці школярі робили слайд-презентації, буклети, плакати, листівки і писали поетичні, прозові та публіцистичні твори присвячені популяризації традиційних сімейних цінностей в молодіжному середовищі. З цією ж метою 13-го травня до нашої школи завітав голова відділу з питань сім′ї Херсонської єпархії Української православної церкви – отець Іоанн. Він провів лекцію з теми «Щаслива сім’я – запорука гармонійного розвитку суспільства» для учнів 10-11 класів. Лекція відбулась за підтримки обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки.

Під час лекції хлопці і дівчата дізналися, що планувати майбутні сімейні відносини потрібно з великою відповідальністю, а також змогли замислитися над своїм життєвим ідеалом сім’ї.

17 травня в Будинку дитячої творчості відбулась церемонія нагородження переможців міського етапу конкурсу «Один раз на все життя». ІІ місце в номінації «Друкована промоція» посіла учениця 9-Б класу Коломоєц Катерина. Яскравим завершенням заходу став виступ шоу-гурту «Мужики», учнів 11-А класу: Ельведінов Кемран, Ментешашвілі Олег, Кривенцов Олександр та Мерет Олег (керівник Іванова Н.С.).

odin raz na vce git

ЗВІТНА ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНА УЧНІВСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ

17.05.19 у Херсонському НВК № 48 відбулася звітна загальношкільна учнівська конференція лідерів шкільного парламенту. У конференції взяли участь лідери 8-11 класів, вчителі, адміністрація школи.

На порядку денному були розглянуті такі питання:

1.Звіт менеджеру центру добрих справ і патріотичного виховання учня 11-А класу Ельведінова Кемрана.

2.Звіт менеджеру центру екології та здорового способу життя учениці 8-А класу Давиденко Анастасії.

3.Звіт президента школи учениці 11-А класу Кузьменко Анастасії про роботу учнівського самоврядування.

    Лідери шкільного учнівського парламенту представили цікаві пропозиції щодо розвитку учнівського парламенту на наступний навчальний рік. А президент школи Кузьмова Анастасія звернулась до усіх присутніх із прощальним словом президента-випускника.

Заступник директора з виховної роботи – Краєвська Оксана Петрівна провела урочисте нагородження найактивніших учнів школи і класних колективів.

У кінці конференції референт, лідер парламенту, учениця 9-Б класу Козлова Марія оголосила Проект рішення звітної конференції шкільного парламенту:

1.Роботу лідерів учнівського самоврядування НВК № 48 за ІІ семестр 2019 року оцінювати на достатньому рівні.

2.Затвердити пропозиції лідерів учнівського самоврядування щодо покращення роботи їх центрів на наступний навчальний рік.

Подальшого розвитку учнівському самоврядуванню у наступному навчальному році!

17.05.19 1

17.05.19 2

День вишиванки

16 травня 2019 року учні та вчителі Херсонського НВК № 48 відзначили День української вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції і об’єднати українців навколо вишиванки, яка є не тільки символом краси, молодості, наслідування, а й нашим генетичним кодом.

Тому на честь вшанування українського оберегу в школі відбулась акція «Моя сорочка - вишиванка». Найактивнішими визначено учнівський колектив 5-А класу (класний керівник Кундис Т.П.). Учні усіх класів прийшли до школи в вишиванках, а на великій перерві влаштували танцювальний флешмоб під українські народні пісні, де ведучою було запрошено ученицю 11-А класу Кузьмову Анастасію. Шануймо свою історію, традиції і культуру, бо це запорука нашого успішного майбутнього!

vishivanka2019

Знає хай дитина кожна – жартувати з вогнем не можна!

У нашому прогресивному сьогоденні обізнаність дітей правилам пожежної безпеки вкрай важлива.

15.05.2019 р. до дитячого ясла-садка №34 та 35 завітали вихованці гуртка «Школа безпеки» НВК №48 (керівник гуртка Хаврусь І.М.)

На заході були присутні вихованці середніх та старших груп ( ≈150 чоловік)

Школярі підготували виховний захід «“Знає хай дитина кожна – жартувати з вогнем не можна!”» та показали виступ агітбригади «Пожежний альянс».

До складу агітбригади увійшли учні 8-А класу: Велічко Роман, Прокоп’єва Софія, Рощук Анастасія, Філіппова Анастасія, Гавриленкова Єлизавета, Суріна Катерина.

Мета заходу: навчання дітей правилам пожежної безпеки, поведінки на воді, при знаходженні вибухонебезпечних предметів та дотримання цих правил у повсякденному житті; виховання у дітей розуміння наслідків порушення правил пожежної безпеки; формування навичок обережного поводження з вогнем, правильної поведінки під літнього відпочинку на водоймі; моделювання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Вихованці дитячого садочку брали активну участь у конкурсах, відгадували загадки, пограли в гру «Дозволено-заборонено», а також вчилися евакуюватися під час пожежі у приміщенні.

Адміністрація дитячих садочків подякувала за яскравий виступ учням, відзначила креативний підхід щодо висвітлення даної теми та запросили і надалі приходити до них з такими повчальними заходами.

Наприкінці заходу агіткоманда «Пожежний альянс» отримала подяки та солодкі подарунки за пропаганду правил пожежної безпеки серед малечі від директорів дитячих садочків.

bezpeka2019 1

bezpeka2019 2

Хто пам’ятає – той перемагає!

9 травня Україна відзначає День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Велика честь для учнів 10-А класу (класний керівник Сакун І.О.) зустрітися з тими, хто звільнив Європу від нацизму. На урочистому заході, присвяченому 74-й річниці Перемоги, учні вшанували пам'ять всіх тих, хто боронив свою землю у роки Другої світової війни , покладанням квітів до могили Невідомого солдата та Вічного вогню в Парку Слави.

Ми схиляємо голову перед пам'яттю загиблих.

peremoga2019

veteran2019

Спасибі вам , ветерани, за ваш подвиг!

Акція «Мій друг – безпечний рух»

08.05.2019 р. рамках тижня «Безпека дорожнього руху» до НВК №48 завітали інспектори Управління патрульної поліції у місті Херсоні ,офіцери Вахтель О.Л. та Вах А. Р., якіспільно з учнями - вихованцями гуртка «Школа безпеки», агіткомандою «Стоп-кадр» , (керівник учитель основи здоровя Хаврусь І.М.) для учнів початкових класів провели акцію «Мій друг – безпечний рух». Метою акції було запобігання та профілактика порушень дітьми правил дорожнього руху, зменшення дитячого травматизму. Вихованці закладу освіти брали активну участь у конкурсах, відгадували загадки, пограли в гру «Зелений, жовтий, червоний», «Дозволено-заборонено», а закінчився захід яскравим виступом агіткоманди «Стоп-кадр» та флеш-мобом «Колесо безпеки». Працівники патрульної поліції подарували на згадку учням тематичні посібники «1000 та 1 поворот» та «Комплекти безпеки школяра».

bezpeka2019

Покладання квітів загиблим , які брали участь у захисті України

Напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учні Херсонського НВК № 48 провели низку заходівз упорядкування та утримання в належному стані місць поховання загиблих , які брали участь у захисті України. Так, 7-го травня 10-А клас прибрав Братську могилу загиблих захисників Вітчизни в районі ТЕЦ і поклав до неї квіти.

peremoga20191

8-го травня у День пам’яті та примирення проведено покладання квітів біля меморіальних дошок загиблим під час воєнних дій в АТО Чернову О.О. та Байбузу А.В. (8-А, 9-А класи), в Афганістані - Соменку В. (8-Б,9-Б класи) , а учні 6-А та 6-Б класів - герою Радянського Союзу, керівнику Херсонської підпільної комсомольсько-молодіжної організації «Патріот Батьківщини» Кулику І. О..

peremoga20192

     Також 8-го травня учні 5-6-х класів привітали зі святом теплими словами і подарунками ветеранів педагогічної праці Попкову Олену Іванівну, Федорову Галину Петрівну, Голенко Людмилу Микифорівну.

peremoga20193

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки