Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Нові знання

 

Учнівське життя

«Я моделюю»

Творчість – це спосіб самовираження, саморегуляції людини, світобачення як засіб пізнання світу через творче сприйняття і практичне перетворення діяльності.

Учні 2-В класу під час вивчення теми «Я моделюю» вивчали та створювали 3-D модель американського винищувача F-16, поглиблювали свої знання з технічного моделювання, розвивали дрібну моторику рук, логічне та образне мислення, зорову пам’ять.

 

я моделюю

«Ловці хмар»

Хто вміє ловити хмари?

   Звертайтесь за порадою до учнів 3-А класу. Вони вміють «зловити» хмару та розповісти про неї багато цікавого. Прогнозують погоду за формою хмарки, за допомогою рамочки- визначника, яку виготовили

власноруч.

     Ось такі синоптики!

Ловці хмар

Святкування Дня Українського козацтва

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День Українського козацтва та Захисника Вітчизни.

   У переддень свята, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, військових традицій, історії українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у сучасної молоді, учні школи взяли участь у різноманітних заходах.

Наймолодші школярі на перервах поринули у пригоди козаків, переглядаючи мультфільми «Козаки навколо світу». Для учнів 1В, 2Г, 3Г, 4В класів шкільний учнівський парламент підготував тематичні розмальовки. Класні керівники провели інформаційно-інтерактивні хвилинки «Майбутній захисник України» для школярів і вчителів діяла фото виставка та виставка малюнків «Українські козаки: від минулого до сучасного».

День козацтва 2020

 

Патріотично-розважальна гра «Мужність і відвага крізь віки», яку підготували шкільні бібліотекарі, викликала справжнє захоплення в учнів 3-А класу. Діти познайомилися з українськими звичаями, традиціями, виявили свої здібності й уміння.

Козацькому роду нема переводу2020

Шкільний парламент провів квест, присвячений Дню захисника України, Дню українського козацтва. Участь у заході взяли команди 5-А класу «Джура», 6-А класу «Козацька слава», 6-Б класу «Вільні духом». До звичних «козацьких» змагань на спритність, конкурсів на швидкість додалися ще й інтелектуальні змагання. Цікаво й радісно було спостерігати за нашими козачатами, які стали учасниками веселих конкурсів і продемонстрували спритність та інтелект.

За підсумками квесту команда 6-А класу «Козацька слава» посіла Iмісце, команда 6-Б класу «Вільні духом» посіла II місце, команда 5-А класу «Джура» посіла III місце.

День козацтво

Святкове привітання із Днем Українського козацтва  для учнів 7 класів підготували творчі колективи 7Б, 6А, 11А класів.

День козацтва 2020 1

 

Учителі фізичної культури, Тонконог Е. М., Миронов П. П. провели  спортивнізмагання, у яких учні 8-9 класів виявили гарну фізичну підготовку, спритність, командний дух, отримали позитивні емоціїДень козацтва 2020 3

А найважливіше, що учні усвідомили у цей день – це важливість  відродження українських звичаїв, традицій, пісні, народу; виховання сильної української нації. 

Козацькому роду нема переводу»

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначають День українського козацтва та День захисника України.

     Напередодні цих свят, у 3-А класі пройшла виховна година «Козацькому роду нема переводу». Діти узнали історію виникнення козацтва, стали учасниками вікторини та продемонстрували свої знання з історії козацтва.

     Цікаво й радісно було спостерігати за учасниками веселих конкурсів, які проявили спритність та інтелект.

     Дякуємо бібліотекарям нашої школи Ользі Павлівні та Світлані Анатоліївні за допомогу у проведенні змістовної виховної години.

Козацькому роду нема переводу2020

Бажаю собі і всім людям на Землі дружньої взаємодії

Цього тижня навчання для учнів 3-Б класу пройшло під гаслом «Бажаю собі і всім людям на Землі дружньої взаємодії».

За допомогою різних цікавих ігор та активностей третьокласники вчилися разом виконувати різні дії, довіряти один одному, домовлятися, радитися, пропонувати свої шляхи вирішення проблем.

Так на уроці «Я досліджую світ» під час групових ігор «Монетка тиші» , «Взаємодіємо разом» діти досліджували різні види взаємодії. І зясували, що для досягнення успіху у певній справі люди повинні діятиразом, як одна команда.

Бажаю собі і всім людям на Землі дружньої взаємодії

Благодійна акція «Від серця до серця»

   Близько 400 учнів НВК № 48 долучилися до Благодійної акції «Від серця до серця».   З 20-30 вересня було зібрано канцелярії для дітей пільгових категорій на суму 6118.80 гр. Більшу частину канцелярії було передано до СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ Дніпровської у місті Херсоні ради, а частину розподілено між учнями НВК №48, які опинилися в складних життєвих умовах.

Благодійна акція Від серця до серця2020

Інтерактивна виставка “UcanUkraine”

30.09.2020  учні НВК №48 відвідали екологічний захід в межах навчальної сесії обдарованої учнівської молоді МАН – унікальну екологічну інтерактивну виставку «UcanUkraine». «UcanUkraine» - це екологія в мистецтві і смілива візуалізація екологічних

проблем України.

Інтерактивна виставка UcanUkraine

Інтерактивна виставка “UcanUkraine” – це відкрита розмова між громадянином і Україною. Учні дізналися, як довкілля впливає на кожну людину, і як ми впливаємо на нього!

Чисті береги

  Учні 10-А класу НВК №48 долучилися до екологічної акції,  присвяченої Міжнародному дню чистих берегів річок, морів та океанів (International Clean Beach Day). Учні прибирали берег Дніпра на місцевому пляжі «Лілея».

Метою акції є позитивні зміни екологічної свідомості нашого суспільства задля попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів та заради бережливого ставлення до берегів річок України та світу. 

чисті береги

«Увага, діти на дорозі!»

17.09.2020р. освітяни НВК №48 разом із представниками поліції провели заняття з дорожньої абетки «Безпечна дорога» для учнів 1-А, 1-Б, 1-В, 3-А,   3-Б, 3-В класів. Дітям нагадали про правила переходу дороги, сигнали світлофорів, дорожні знаки.

Увага дііти на дорозі 2020

24 вересня в НВК №48 відбувся шкільний захiд «Правила дорожнього руху знай і життя зберігай" для учнів 1-А, 1-Б, 2-А, 2-Б, 2-В класів. Під  час заходу молодшим школярам нагадали правила дорожнього руху. Учні відгадували загадки, грали в ігри "ДОЗВОЛЕНО-ЗАБОРОНЕНО" та "Червоний, жовтий, зелений". Виступила агітбригада "Стоп-кадр"(керівник Хаврусь І. М.). Відбувся флешмоб.                                        

В рамках місячника «Увага, діти на дорозі!»  учні 5-6 класів намалювали малюнки.

уваги дітти

Впродовж вересня у школі на перервах транслювали ролики «Будь обережним на дорозі».

Олімпійський урок

З метою пропаганди здорового способу життя, активізації ролі та значення фізичної культури і спорту в НВК №48 відбувся олімпійський урок для учнів 6-Б і

6-В класів.

Олімпійський урок1

Олімпійський урок

До школи завітали спортсмени Гусєва Катерина, Соловей Ігор, Жайворонок Олександр.

More Articles...

  1. Випуск 2020

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки