Учнівське життя

Я обираю своє майбутнє з ХДАУ!

У приємній атмосфері дружнього спілкування 24 лютого відбулася зустріч викладачів кафедри обліку оподаткування з учнями 10-А класу НВК №48.

Зацікавленість у майбутніх абітурієнтів викликала інформація декана економічного факультету Вікторії Грановської про особливості вступу та переваги у навчанні в Херсонському державному аграрно-економічному університеті з віковою історією.

Доценти кафедри презентували спеціальність «Облік і оподаткування» та інші спеціальності одного із престижних факультетів університету – економічного, ознайомили учнівську молодь про студентський побут та дозвілля, а також разом із студентами спеціальності «Готельно-ресторанної справи» надали можливість особисто відчути атмосферу, яка панує в виші та на власні очі переконатись у правильному виборі навчального закладу та майбутнього фаху.

Я  обираю своє майбутнє з ХДАУ

«Зима, що нас змінила»

З метоюпропаганди серед підлітків високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України  19.02.2020 р.  в НВК №48 відбувся захід, приурочений до Дня Небесної сотні  «Урок - пам`яті. «Майдан: деталі», на який було запрошено учасника київського Майдану 2014 року Попенка Олександра Миколайовича та громадського діяча, учасника херсонського Майдану 2014 року Гавриша Павла Олександровича . На заході були присутні учні 8-10 класів, які мали змогу переглянути відео - матеріали про трагічні події 2013-2014 рр. та поспілкуватися з гостями.

Зима що нас змінила

Наприкінці заходу вихованці шкільного гуртка «Доміно» (керівник Виборна Г.В.) виступили із хореографічною композицією «Небесну сотню, Господи, прийми».

Зима що нас змінила3

Слава!  Героям України!

Тиждень Безпечного Інтернету

В рамках тижня Безпечного Інтернету, готуючись до конкурсу «Безпечний Інтернет – це наш вибір», в НВК №48 відбулися наступні заходи:

17.02.2020р. – члени Шкільного учнівського парламенту, учні 7-а класу, провели флешмоб «Наш вибір – безпечний Інтернет» із класними колективами 2-а, 2-б класів.

18.02. - члени ШУПу провели уроки-дискусії для учнів 4-а, 4-б класів.

Вихованці 4-х класів мали змогу переглянути презентацію «Правила безпечної поведінки дітей в Інтернеті»:

üЩо роблять діти в Інтернеті

üПравила розумного користувача Інтернету

üПозитивний і негативний вплив Інтернету

üГімнастика для очей

üВідеоролик «Безпечний Інтернет»

üЯк себе захистити в Інтернет просторі.

Малечі була запропонована ситуаційна гра «Листи до адресата». Отримавши уявний електронний лист, учні розмірковували над його змістом, щоб вирішити, чи можна на нього відповідати, чи ні.Тиждень Безпечного Інтернету

Учні 11-а класу підготували інформаційні буклети «Інтернет безпека».

19.02. – члени Шкільного учнівського парламенту провели інформаційні хвилинки «Правила безпечного користувача Інтернету» у   5-а,б,в класах і роздали учням 5-х класів інформаційні буклети.

Шкільний учнівський парламент оформив виставку малюнків «Разом до найкращого Інтернету».Тиждень Безпечного Інтернету2

Члени шкільного самоврядування закликають  усіх учнів НВК №48 долучитися до пропагування безпечної поведінки в Інтернет- мережі.

Урок мужності «Афганістан: героїзм крізь біль і сум»

Війна в Афганістані розпочалася 1979-го року і тривала до 1989-го, майже 10 років. Участь у ній взяли 160 тис. 375 українських військовослужбовців, понад 3000 з яких загинули, 72 зникли безвісти, близько 4000 отримали інвалідність.

Минув 31 рік після виведення військ з території Афганістану та не пішли у забуттястрашні події незрозумілої, непотрібної війни.

17 лютого в нашому НВК відбулася прониклива, хвилююча зустріч учнів 8-11-х класів із ветеранами Афганської війни: Каландирцем Юрієм Олександровичем та Барановим Андрієм Васильовичем, учасниками бойових дій в республіці Афганістан, які пройшли нелегкий бойовий шлях у гарячому Афганістані. Вони зберегли вірність військовій присязі й виконали свій інтернаціональний обов’язок. Гості розповіли учням про свої військові будні, в яких було все: і кров, і сльози, і справжня дружба, і товариська підтримка. Саме такі хлопці до останнього подиху виконували свій військовий обов’язок, довели, що слово «патріотизм» – це не пусті лозунги, це дійсна любов і відданість Вітчизні.

Старшокласники побажали ветеранам міцного здоров’я, щастя, достатку, благополуччя та мирного неба.

Урок мужності  Афганістан  героїзм крізь біль і сум

Ушкільній бібліотеці оформлено літературну поличку

«Сторінками сумних фактів»

авганістан1

Увага! Карантин!

За інформацією міської комісії ТЕБ та НС від 07.02.2020 року з 10 по 15 лютого у НВК №48 буде продовжено тимчасове призупинення освітнього процесу.

Обережно - грип!

Шановні учні та батьки! З 4 по 15 лютого призупинено освітній процес. Опрацюйте, будь ласка, пам'ятки та будьте здорові!

щоь

ь ь

Зустріч у рамках проєкту «Шкільний офіцер поліції»

29 січня в рамках прєкту "Шкільний офіцер поліції" інспектори управління патрульної поліції в Херсонській області  провели уроки безпеки у 5-А,Б,В класах.

Пятикласники стали учасниками години правового виховання, на якій офіцери поліції на реальних прикладах пояснили учням школи, які дії і вчинки дітей носять протиправний характер і можуть бути покарані законом, обговорили різновиди насилля, як не стати жертвою власної довіри та не потрапити у тенета шахраїв та торгівців людьми.

Під час зустрічі учні не залишилися байдужими до питань, які висвітлювалися, задавали важливі для себе правові аспекти життя і прийшли до висновку, що їм ще не раз хотілося б поспілкуватися з захисниками

закону і права.

Зустріч у рамках проєкту Шкільний офіцер поліціїЗустріч у рамках проєкту Шкільний офіцер поліції2