Для батьків

Увага!!!

З метою збереження здоров`я та життя дітей,

запобігання поширенню ГРВІ серед учасників

навчально-виховного процесу 12.02.2018р.

призупинено навчально-виховний процес у

1-А, 2-А, 3-А, 5-А, 8-Б класах.

Адміністрація школи

Декларація прав дитини (звернення дітей до дорослих)

1. Ми — діти світу. Хто б не були наші батьки, де б ми не жили і в що б не вірили, поводьтеся з нами як з рівними. Ми гідні того, щоб отримувати все найкраще з того, що може дати світ.

2. Захищайте нас, щоб ми мали мож­ливість рости гідно й вільно.

3. Нехай у нас буде ім'я і земля, яку ми можемо назвати своєю.

4. Ми не маємо мерзнути, і в нас має бути завжди дах над головою. Забезпечте нас їжею та місцем для ігор. Якщо ми за­хворіємо, то нам потрібен догляд.

5. Якщо у нас є проблеми у фізичному чи розумовому розвитку, Ви ще більше
дбайте про нас і враховуйте наші по­треби.

6. Дайте нам змогу жити в сім'ї. Якщо сім'я не може піклуватися про нас, то візьміть нас до себе.

7. Добре навчайте нас, щоб ми могли бути щасливими та плідно прожили життя. Проте дайте нам можливість І гратися, щоб ми самі навчалися.

8. Нехай у важку годину ми будемо першими, кому ви допоможете. Майбутнє світу залежить від нас.

9. Захистіть нас від жорстокості й від тих, хто може погано з нами поводитися.

10. Ростіть нас в умовах терпимості, свободи і любові. Коли ми виростемо, то пропагуватимемо розуміння між на­родами.

Пам’ятка для батьків під час канікул

Шановні батьки!

1. Весняні канікули тривають з 27.03.2017  по  02.04.2017 р.
  2. Піклуйтесь про своїх дітей.
  3.  Не залишайте дітей без нагляду. Ви повинні знати, де знаходиться ваша дитина протягом дня і ночі.
  4. Нагадуйте про небезпечність контактів з чужими людьми на вулиці та вдома, коли немає дорослих.
  5.  Слідкуйте, щоб діти обережно поводилися з вогнем.
  6.  Не дозволяйте самостійно використовувати піротехнічні засоби (петарди, бенгальські вогні, хлопавки тощо).
  7.  Нагадуйте дітям, що необхідно дотримуватись правил дорожнього руху.
  8.  Не дозволяйте, щоб діти ходили на водоймища, які ще не вкриті кригою, або вкриті слабкою кригою.
  9.  Нагадуйте правила поводження з побутовим газом під час користування газовими плитами.
  10.  Пам’ятайте про правила поводження з дикими та бездоглядними свійськими тваринами.
  11.  Не допускайте, щоб Ваші діти вживали алкогольні напої та наркотичні речовини.
  12.  У разі необхідності телефонуйте:

pojejaПри пожежі – 101

До міліції – 102

Швидка допомога – 103

Служба газу – 104

Пам’ятайте, що Ви несете повну відповідальність за життя та здоров’я Ваших дітей.

Пільговий проїзд учнів у міському транспорті

Згідно листа управління освіти №33/01-40 від 18.01.2018 про проведення роз’яснювальної роботи серед батьків та учнів щодо можливості перевезення автобусами дітей віком від 6 до 14 років за пільговою ціною – 3 грн. (із знижкою 25% вартості) у період з 1 жовтня по 15 травня (п. 159 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених Постановою Кабінетів Міністрів України від 18.02.1997 №176 (зі змінами) просимо перевірити наявність учнівського квитка у Вашої дитини. При собі дитина повинна мати учнівський квиток.

З повагою. Адміністрація школи.