Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Знає хай дитина кожна – жартувати з вогнем не можна!

У нашому прогресивному сьогоденні обізнаність дітей правилам пожежної безпеки вкрай важлива.

15.05.2019 р. до дитячого ясла-садка №34 та 35 завітали вихованці гуртка «Школа безпеки» НВК №48 (керівник гуртка Хаврусь І.М.)

На заході були присутні вихованці середніх та старших груп ( ≈150 чоловік)

Школярі підготували виховний захід «“Знає хай дитина кожна – жартувати з вогнем не можна!”» та показали виступ агітбригади «Пожежний альянс».

До складу агітбригади увійшли учні 8-А класу: Велічко Роман, Прокоп’єва Софія, Рощук Анастасія, Філіппова Анастасія, Гавриленкова Єлизавета, Суріна Катерина.

Мета заходу: навчання дітей правилам пожежної безпеки, поведінки на воді, при знаходженні вибухонебезпечних предметів та дотримання цих правил у повсякденному житті; виховання у дітей розуміння наслідків порушення правил пожежної безпеки; формування навичок обережного поводження з вогнем, правильної поведінки під літнього відпочинку на водоймі; моделювання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Вихованці дитячого садочку брали активну участь у конкурсах, відгадували загадки, пограли в гру «Дозволено-заборонено», а також вчилися евакуюватися під час пожежі у приміщенні.

Адміністрація дитячих садочків подякувала за яскравий виступ учням, відзначила креативний підхід щодо висвітлення даної теми та запросили і надалі приходити до них з такими повчальними заходами.

Наприкінці заходу агіткоманда «Пожежний альянс» отримала подяки та солодкі подарунки за пропаганду правил пожежної безпеки серед малечі від директорів дитячих садочків.

bezpeka2019 1

bezpeka2019 2

Акція «Мій друг – безпечний рух»

08.05.2019 р. рамках тижня «Безпека дорожнього руху» до НВК №48 завітали інспектори Управління патрульної поліції у місті Херсоні ,офіцери Вахтель О.Л. та Вах А. Р., якіспільно з учнями - вихованцями гуртка «Школа безпеки», агіткомандою «Стоп-кадр» , (керівник учитель основи здоровя Хаврусь І.М.) для учнів початкових класів провели акцію «Мій друг – безпечний рух». Метою акції було запобігання та профілактика порушень дітьми правил дорожнього руху, зменшення дитячого травматизму. Вихованці закладу освіти брали активну участь у конкурсах, відгадували загадки, пограли в гру «Зелений, жовтий, червоний», «Дозволено-заборонено», а закінчився захід яскравим виступом агіткоманди «Стоп-кадр» та флеш-мобом «Колесо безпеки». Працівники патрульної поліції подарували на згадку учням тематичні посібники «1000 та 1 поворот» та «Комплекти безпеки школяра».

bezpeka2019

Міський етап фестивалю ДЮП в Херсоні

23 квітня 2019 р. у Херсонському палаці дитячого та юнацького мистецтва відбувся міський етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних серед шкіл м. Херсона. 6 команд-учасниць до дитячого заходу підготувалися досить відповідально і з творчим підходом.

Профілактика дитячого травматизму є важливим аспектом безпеки життєдіяльності. Бо лише знаючи і при цьому виконуючи правила безпечного поводження вдома, на вулиці і в місцях з масовим перебуванням людей, діти можуть запобігти лихові і зберегти власне здоров’я, а то й життя від небезпек.

У кожної команди ДЮП були цікаві і змістовні програми. За допомогою хореографічної і вокальної майстерності, гармонійного поєднання музики і тексту, гумору та інших критеріїв, передбачених Положенням, діти вміло пропагували правила пожежної безпеки у побуті, поведінки у лісі і на водоймах, під час користування електро- і газовими приладами тощо. Агітбригада нашої школи «Пожежний Allians» під керівництвом вчителя Хаврусь І.М висвітлила питання з правил пожежної безпеки, поведінки на воді, у лісі, поводження з вибухонебезпечними предметами. Учасники загону динамічно, весело і переконливо довели, що є надійними помічниками працівникам державної служби України з надзвичайних ситуацій.

ДЮП 2019

Фестиваль дружин юних інспекторів дорожнього руху

            11.04.2019 року на базі дитячого кафе «Золотий ключик» Центру позашкільної роботи відбувся відкритий районний фестиваль дружин юних інспекторів дорожнього руху.

Рух ЮІДр залишається практично єдиним засобом впливу для формування в учнівської молоді навичок безпечної поведінки на дорозі та виховання законослухняних громадян. Юні інспектори пропагують дотримання правил дорожнього руху серед однолітків і навіть дорослих.

Агітбригада «Стоп-кадр» під час свого виступу пропагувала правила безпеки на дорозі, нагадала одноліткам про правила безпечної поведінки на проїжджій частині, намагаючись вберегти всіх від трагічних помилок на автошляхах, роз’яснили якими можуть бути наслідки від їх невиконання.

Команда інспекторів дорожнього руху нашої школи стала переможцем у ХХІІІ  фестивалю ЮІДР. Вітаємо учнів та їх керівника Хаврусь І.М.

Молодці!!!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

festival2019 1

festival2019 2

festival2019 3

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ РАЗОМ З ПОЛІЦЕЙСЬКИМИ

10 квітня 2019 року на шкільних зборах були присутні не тільки батьки, а й співробітники ювенальної превенції, які розповіли дорослим про небезпеку, яка може підстерігати їх дітей. Чого потрібно остерігатися, залишаючи дитину одну вдома, яким чином шахраї маніпулюють неповнолітніми та що потрібно робити, якщо дитина знайшла підозрілий предмет.

Такий формат роботи є досить корисним для співробітників ювенальної превенції, адже батьки - це найважливіші люди у житті дітей, тому через них можна донести важливу інформацію до неповнолітніх. Також, безпека дітей залежить не тільки від правоохоронців, а і від дорослих, які повинні виховувати та берегти своїх дітей.

polis c bat2019 1

Старший лейтенант поліції Курасанова Ава Ісметівна, піклуючись про безпеку дітей, підняла декілька важливих питань, які актуальні у сучасному середовищі підлітків: «Протидія булінгу», «Небезпечне селфі», «Відповідальність батьків» «Наркоманія та тютюнопаління».

Перш за все акцентовано увагу було на тому, що батьки повинні обов’язково знати коло спілкування дітей та контролювати їх поведінку. Не дозволяти неповнолітнім знаходитися у питних, розважальних закладах, а тим більш вживати алкоголь та тютюнові вироби. Крім того, цікавитися інтернет – спілкуванням підлітків, адже у соцмережах існує дуже багато спокус та винахідливих зловмисників, які можуть нашкодити довірливим дітям.

polis c bat2019 2

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки