Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Марафон «Молодь за безпеку!»

18 вересня 2019 року, з метою попередження дитячого травматизму на автошляхах учні шкіл Дніпровського району брали участь у квесті «Увага! Діти на дорозі». Під час марафону виступила команда НВК № 48 «Стоп кадр» (керівник Хаврусь Ірина Миколаївна) . Під час заходу вихованці НВК №48 виконували індивідуальні завдання на острівцях безпеки, а у вікторині «Правила знай і виконуй!» здобули перемогу. За активну участь у роботі Школи Безпеки та яскравий виступ агітбригада «Стоп кадр» отримала подяку від центру позашкільної роботи ХМР.

Fotoram.io 2

Організатори свята провели такі конкурси:

- «Перша допомога постраждалому при ДТП»

- «Кращий знавець правил дорожнього руху»

- Малюнків на асфальті «Увага! Діти на дорозі! »

- Вело-естафета «Крутий підйом»

Протягом місячника «Увага! Діти на дорозі! у НВК № 48 відбувся  конкурс стіннівок та малюнків «Безпека на дорозі очима дітей». Кращі малюнки учнів 5-11 класів розмістили на шкільній виставці.

прFotoram.io 3

 

Увага! Діти на дорозі!

«Безпечна дорога до школи»

Стартував місячник – «Увага! Діти на дорозі!» 12.09.2019р. освітяни НВК №48 разом із представниками поліції: начальником відділу звязків з громадськістю УПП в Херсоні Вахтель О.О. та старшим інспектором з особливих доручень ВЗГ УПП в Херсоні ВахомА.Р.провелизаняттяз дорожньоїабетки «Безпечна дорога до школи» в 1-А, 2-А, 2-Б, 2-В, 3-А, 3-Б, 4-А, 4-Б класах. Дітям нагадали про правила переходу дороги, сигнали світлофорів, дорожні знаки,звернули їхувагу на дорожніситуації, щоможутьвиникнутипід час рухудитини до школи.Натомістьправоохоронцінагадуютьдорослимбезпекадітей перш за все залежитьвід вас.Абидітипочувалися в дорожньомурусібезпечно, недостатньозусильлишеправоохоронців і освітянДля цьогопотрібнасвідомапідтримкасуспільства і власний приклад виконання правил дорослими. Пам’ятайте про це!

Fotoram.io 1

Знає хай дитина кожна – жартувати з вогнем не можна!

У нашому прогресивному сьогоденні обізнаність дітей правилам пожежної безпеки вкрай важлива.

15.05.2019 р. до дитячого ясла-садка №34 та 35 завітали вихованці гуртка «Школа безпеки» НВК №48 (керівник гуртка Хаврусь І.М.)

На заході були присутні вихованці середніх та старших груп ( ≈150 чоловік)

Школярі підготували виховний захід «“Знає хай дитина кожна – жартувати з вогнем не можна!”» та показали виступ агітбригади «Пожежний альянс».

До складу агітбригади увійшли учні 8-А класу: Велічко Роман, Прокоп’єва Софія, Рощук Анастасія, Філіппова Анастасія, Гавриленкова Єлизавета, Суріна Катерина.

Мета заходу: навчання дітей правилам пожежної безпеки, поведінки на воді, при знаходженні вибухонебезпечних предметів та дотримання цих правил у повсякденному житті; виховання у дітей розуміння наслідків порушення правил пожежної безпеки; формування навичок обережного поводження з вогнем, правильної поведінки під літнього відпочинку на водоймі; моделювання правил поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Вихованці дитячого садочку брали активну участь у конкурсах, відгадували загадки, пограли в гру «Дозволено-заборонено», а також вчилися евакуюватися під час пожежі у приміщенні.

Адміністрація дитячих садочків подякувала за яскравий виступ учням, відзначила креативний підхід щодо висвітлення даної теми та запросили і надалі приходити до них з такими повчальними заходами.

Наприкінці заходу агіткоманда «Пожежний альянс» отримала подяки та солодкі подарунки за пропаганду правил пожежної безпеки серед малечі від директорів дитячих садочків.

bezpeka2019 1

bezpeka2019 2

Акція «Мій друг – безпечний рух»

08.05.2019 р. рамках тижня «Безпека дорожнього руху» до НВК №48 завітали інспектори Управління патрульної поліції у місті Херсоні ,офіцери Вахтель О.Л. та Вах А. Р., якіспільно з учнями - вихованцями гуртка «Школа безпеки», агіткомандою «Стоп-кадр» , (керівник учитель основи здоровя Хаврусь І.М.) для учнів початкових класів провели акцію «Мій друг – безпечний рух». Метою акції було запобігання та профілактика порушень дітьми правил дорожнього руху, зменшення дитячого травматизму. Вихованці закладу освіти брали активну участь у конкурсах, відгадували загадки, пограли в гру «Зелений, жовтий, червоний», «Дозволено-заборонено», а закінчився захід яскравим виступом агіткоманди «Стоп-кадр» та флеш-мобом «Колесо безпеки». Працівники патрульної поліції подарували на згадку учням тематичні посібники «1000 та 1 поворот» та «Комплекти безпеки школяра».

bezpeka2019

Міський етап фестивалю ДЮП в Херсоні

23 квітня 2019 р. у Херсонському палаці дитячого та юнацького мистецтва відбувся міський етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних серед шкіл м. Херсона. 6 команд-учасниць до дитячого заходу підготувалися досить відповідально і з творчим підходом.

Профілактика дитячого травматизму є важливим аспектом безпеки життєдіяльності. Бо лише знаючи і при цьому виконуючи правила безпечного поводження вдома, на вулиці і в місцях з масовим перебуванням людей, діти можуть запобігти лихові і зберегти власне здоров’я, а то й життя від небезпек.

У кожної команди ДЮП були цікаві і змістовні програми. За допомогою хореографічної і вокальної майстерності, гармонійного поєднання музики і тексту, гумору та інших критеріїв, передбачених Положенням, діти вміло пропагували правила пожежної безпеки у побуті, поведінки у лісі і на водоймах, під час користування електро- і газовими приладами тощо. Агітбригада нашої школи «Пожежний Allians» під керівництвом вчителя Хаврусь І.М висвітлила питання з правил пожежної безпеки, поведінки на воді, у лісі, поводження з вибухонебезпечними предметами. Учасники загону динамічно, весело і переконливо довели, що є надійними помічниками працівникам державної служби України з надзвичайних ситуацій.

ДЮП 2019

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки