Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

РОБОТА ШКОЛИ БЕЗПЕКИ ХЕРСОНСЬКОГО НВК № 48

bezpeka111.05.18 року з метоюпопуляризації серед дітей та молоді здорового та активного способу життя, формування у дітей та підлітків свідомого та відповідального ставлення до питань особистої та колективної безпеки, здобуття практичних навичок та умінь поведінки в екстремальних ситуаціяхв актовій залі Херсонського НВК № 48 відбулося підсумкове засідання Школи Безпеки. На заході були присутні учні 5-10 класів. В рамках Програми виступили команди школи ЮІДР «Дорожній патруль» та ДЮПР «RedFire».

Була проведена вікторина «Телефони знай оці….». Представлено відеоролик «Небезпечна ситуація». Підготовлені та розповсюджені серед учнів листівки-пам’ятки «Техніка безпеки під час літніх канікул».

bezpeka2

bezpeka3

 

 

Школа Безпеки НВК № 48 продовжила свою роботу. 16.05.18 р. було організовано виступ для дітей дитячого садочка № 35, на якому маленькі слухачі із зацікавленням спостерігали за сценічною грою команд ЮІДР та ДЮПР. На заході були присутні більше 50 дітей. Вихованці садочка активно відповідали на тематичні загадки. Сподіваємось, що маленьким глядачам запам’ятається ця мить, бо з малечку треба опановувати правила безпеки!

bezpeka4.jpg

 

МІСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДРУЖИН ЮНИХ ПОЖЕЖНИХ РЯТУВАЛЬНИКІВ

27 квітняв Херсонському палаці дитячої та юнацької творчості, відбувся міський етап обласного фестивалю дружин юних пожежних. Запекла боротьба велася серед шести команд загальноосвітніх навчальних закладів міста.

У всіх виступах команди демонстрували свої здібності, використовуючи різноманітні жанри – від дотепного гумору до театральних мініатюр та вокалу. Найголовнішим лейтмотивом виступів для усіх учасників було одне – правила безпеки треба знати і пам’ятати.

Команда «Redfare» Херсонського НВК № 48 достойно представила свою програму протипожежної тематики та школи безпеки.

 

DUP1DUP2

ВИСТАВКА ТВОРЧИХ РОБІТ ЗАОЧНОГО КОНКУРСУ «ПОДОРОЖ ВІД 101 ДО 104»

З метою роз’яснювально-інформаційної роботи про правила безпеки та телефони рятувальних служб для вчасного повідомлення про небезпеку.

24. 04. 2018 р. в Херсонському НВК № 48 організовано виставку творчих робіт традиційного заочного конкурсу «Подорож від 101 до 104».

На виставці представлені різноманітні роботи 1-А, 1-В, 2-А, 2-В, 3-А, 3-Б, 4-А, 4-Г класів: рукописні книжки-розгортки, пам’ятки, тематичні малюнки, поробки, плакати, колажі-аплікації тощо. Дітям і батькам дуже сподобалось побачити корисну інформацію у цікавій творчості. На кожній перерві учні відвідували виставку і переглядали роботи.

pog1pog2

ФЕСТИВАЛЬ ДРУЖИН ЮНИХ ПОЖЕЖНИХ

29 березня в ДКК «Золотий ключик» відбувся традиційний фестиваль дружин юних пожежних-рятівників. У ІІ етапі Всеукраїнського фестивалю ДЮПР взяли участь освітні заклади Дніпровського району: №12, 13, 18, 21, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 48, 50, 52, 53.

Виступи команд оцінювало компетентне журі у складі представників Херсонського Центру позашкільної роботи, міського управління освіти, Дніпровського РВ ГУ ДСНС України у Херсонській області, міської дитячої бібліотеки №23, добровільного пожежного товариства України у Херсонській області.

Під час свого творчого виступукомандау складі 6 учнів (Ельведінов К., Кузьмова А., Вигорницька Д., Ковальов Д., Мерет О. та Коваленко А.) розкрила тему домашнього завдання: «Про безпеку пам'ятай, цінуй життя – в біду не потрапляй».

В літературно-художній та музично-танцювальній формі учасники команди розповіли глядачам, як діяти під час виникнення різних надзвичайних ситуацій.

Команда ДЮП «Redfire» Херсонського НВК № 48 посіла І місце (керівник команди Білоус А.А., капітан команди Ельведінов К. – учень 10-А кл.). Юні вогнеборці будуть брати участь у міському фестивалі ДЮПР, який выдбудеться у квітні поточного року.

Молодці! Бажаємо успіху!

tehnika3.jpgtehnika1tehnika2tehnika

 

 

ПОРЯДОК ДІЙ ПІД ЧАС ВИЯВЛЕННЯ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ОБ’ЄКТІВ

nebez1Профілактичні заходи повинні стати надійним провідником у дитячому, часом небезпечному, але цікавому житті. У Херсонському НВК №48 систематично проводяться заняття, присвячені питанням безпеки життєдіяльності.

Так, 18.01.2018 р. у навчальному закладі відбулася зустріч учнів 7-А, 7-Б, 9-А, 9-Б класів у співпраці з т.в.о. начальника ВТВ ГУНП в Херсонській області майором поліції О.Д. Козюрою.

Учні з неприхованою цікавістю слухали про те, як фахівці знешкоджують вибухонебезпечні предмети та ознайомилися з сучасними зразками вибухівки. Окрім того, фахівці навчили дітей, як діяти у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, і застереже учнів, що в жодному разі не варто знешкоджувати вибухові пристрої самотужки.

Зустріч викликала неабиякий інтерес у дітей, вони мали можливість поспілкуватися з фахівцями, розпитати про нюанси, які найбільше їх зацікавили.

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки