Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Нові знання

 

Подбай про свою безпеку

подбай про свою безпеку

 

подбай про свою безпеку. відео

«Безпечна дорога додому»

В рамках місячника з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму «Безпечна дорога додому» та з метою навчання дітей правилам безпечної поведінки на дорозі у Херсонському НВК №48 Херсонської міської ради відбулись профілактичні інтерактивні заняття, які провели шкільні офіцери поліції відділу комунікації Головного управління Національної поліції в Херсонській області.

Поліцейські розповідали маленьким слухачам про основні правила безпеки на дорозі, звернувши особливу увагу на перехід дороги за правилами, як на регульованих пішохідних переходах, так і за їх відсутності, пояснювали значення дорожніх знаків і розмітки, а також як позначити себе на проїжджій частині у темну пору доби, аби не потрапити під колеса автомобіля.

безпечна дорога 2021

 

Участь гуртківців «Школа безпеки» у акції «Безпечна осінь»

1 вересня учасники гуртка «Школа безпеки» (керівник: Хаврусь І.М.) взяли участь у акції «Безпечна осінь», яку проводив Центр позашкільної роботи на проспекті Текстильників для всіх  закладів загальної середньої освіти Дніпровського району. Під час заходу учні нашої школи мали можливість взяти участь у: вікторині «101 попереджає!» , яка проводилася спільно з представниками 2 ДПРЧ; вікторині «Я – і правила дорожнього руху» спільно з представниками управління патрульної поліції у Херсонській області; конкурсі малюнків на асфальті «Обережно, діти на дорозі!»; де отримали перемогу та у флешмобі «Я – за безпеку!»; у практикумі для дітей і батьків «Перша допомога», який проводилаволонтер-інструктор обласного Товариства Червоного Хреста України.

За активну участь у акції дружина ДЮПр та ЮІДр отримала подяку від голови ДПТ України у Херсонській області В’ячеславаДацюка.

Так тримати!

Безпечна осінь20210906 093335

«Знавців пожежної справи-2021»

11.06.2021 на базі ХЦПР відбувся фінал чемпіонату «Знавців пожежної справи-2021».

У фінальній битві конкурсу змагалися дружини юних пожежних ЗЗСО №18, спеціалізованої школи №52, НВК №48.

Програма конкурсу передбачала батл між командами, вікторину від працівників Міської філії бібліотеки № 23 ім. І. Багряного, практичне відпрацювання навичок першої домедичної допомоги від працівників Червоного Хреста.

Гран-прі чемпіонату та перехідний кубок виборола дружина юних пожежних Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу №48 (керівник І. М. ХАВРУСЬ). ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

20210611 141444

День безпечного Інтернету

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (SaferInternetDay).

Сьогодні в першу чергу безпечний Інтернет потрібен саме для дітей. Адже нові покоління фактично народжуються зі смартфонами в руках.

У нашому НВК №48 пройшов тиждень під гаслом “Безпека дітей в Інтернеті”.

Представники Шкільного парламенту провели уроки спілкування з учнями 4-А, 4-Б класів “Безпека дітей в Інтернеті”. Учням молодшої школи пояснювали, як убезпечити себе від шкідливих матеріалів онлайн, кібербулінгу, суїцидальних Інтернет-спілок. Засвоїли діти і правила культури користувача Інтернету.

Для учнів 9-А, 9-Б класів проведено уроки-бесіди «Інтимні селфі в Інтернеті». Сексуальне насилля онлайн – один з викликів, який стоїть перед батьками та педагогами. Діти можуть стикатись із сексуальним насиллям в Інтернеті. Учні засвоїли такі поняття як секстинг та кібергрумінг.

Підсумком проведеної роботи став відеоролик: https://drive.google.com/file/d/1a4O-vgJprAcNHN3xwf4k4r4MLI_lUFN7/view?usp=sharing

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки