Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Урок – безпеки «Безпека починається зі звички»

19.02.2019 р. в Херсонському НВК №48 відбувся захід «Безпека починається зі звички», на якому були присутні: головний спеціаліст управління освіти з охорони праці та безпеки життєдіяльності Кошелюк Тетяна Василівна та провідний фахівець Дніпровського РВ м.Херсона ГУ ДСНС України у Херсонській області Чижевич О.О.З метою навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, навичкам діяти індивідуально та колективно під час надзвичайних ситуацій вихованці гуртка «Школа безпеки» (керівник гуртка Хаврусь І.М.) підготували для учнів 5-6-х класів змістовну програму: гра-вікторина «Щоденна безпека», конкурси «Екстрена валіза» та «Юний художник», де учні мали змогу швидко зібрати речі першої необхідності під час надзвичайної ситуації та відтворити і назвати дорожні знаки. Під час заходу було нагороджено учнів, які взяли участь у шкільному конкурсі малюнків та поробок «Безпека починається зі звички». Наприкінці заходу із зацікавленням школярі переглянули виступ агітбригади ЮІДр «Стоп-кадр», учасники якої закликали дотримуватись правил дорожнього руху та бути обережними на дорозі.

 

bezpeka2019

Дії під час надзвичайних ситуацій

Культура безпеки життєдіяльності школярів - це сукупність цінностей, стандартів, моральних норм і норм поведінки, спрямованих на підтримання самодисципліни як способу підвищення рівня безпеки.

26.12.18 рокудля учнів 6-10-х класів було проведено захід по безпеці життєдіяльності, де розглядали алгоритм дій при надзвичайних ситуаціях. На захід був запрошений учасник бойових дій в АТО, голова громадської організації ветеранів АТО «Українська єдність», координатор центру допомоги учасникам АТО при Херсонській облдержадміністрації Кравець Ігор Анатолійович, який розповів про корисні правила з програми школи виживання.

Метою цього заходу було навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, навичкам діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях, ознайомлення учнів з причинами виникнення пожеж та правилами поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів. Ігор Анатолійович наголосив на тому, що у зв’язку з військовими діями на Сході України в деяких регіонах країни почастішали випадки ураження населення, зокрема дітей, вибухонебезпечними предметами та мінами. З метою попередження нещасних випадків було представлено демонстраційні матеріали, які в результаті дитячих необдуманих вчинків можуть обернутися серйозними проблемами.

dii pid20181

Дітям також було надано можливість ближче ознайомитись із елементами військового знаряддя та навіть приміряти камуфляжний костюм українського солдата.  

dii pid20182

ПОЖЕЖНИЙ ЕКСПРЕС – 2018

29.11.18 р. на базі дитячого клубу-кафе «Золотий ключик» відбувся традиційний конкурс для учнів 1-2 класів навчальних закладів освіти «Пожежний експрес». У зборі-привалі брали участь 12 команд Дніпровського району. Учні 2-А та 2-Б класів Херсонського НВК № 48 (керівники: Кононенко І.В. та Качук І.А.) виступили агітбригадою і намагалися донести глядачам необхідність дотримання правил пожежної безпеки. Представники закладу на відмінно пройшли вікторину та відповіли на всі тематичні питання.

Вихованці школи також ознайомилися з тематичною виставкою дитячої літератури, яку підготували працівники міської бібліотеки №23 імені Івана Багряного.

У загальному заліку - конкурсі агітбригада 2-А та 2-Б класів посіла І місце і стала переможцем конкурсу «Пожежний експрес - 2018».

Вітаємо! Молодці!

pog29.11.18

Марафон юних пожежних рятувальників

21.11.18 р. в рамках тижня пожежної безпеки в Херсонському НВК №48 відбувся захід «Марафон юних пожежних рятувальників». З метою навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, навичкам діяти індивідуально та колективно під час пожежі вихованці гуртка «Школа безпеки» підготували для учнів 1-3-х класів змістовну програму: гра-вікторина «Пожежна абетка», де учні мали змогу створити відповіді у вигляді аплікацій, гра із залом «Від чого буває пожежа?»; із зацікавленням молодші школярі переглянули відео-ролик «Як правильно викликати службу порятунку?» Команда учнів 2-А та 2-Б класів підготувала виступ агітбригади «Юні вогнеборці». Наприкінці заходу всі присутні у залі учні взяли участь у флешмобі «Ми-за безпеку!»

marafon

ТВОРЧИЙ КОНКУРС «ПОЛІЦЕЙСЬКІ» КОМІКСИ/МАЛЮНКИ/ВІРШІ

08.11. 2018 року відбулось нагородження переможців творчого конкурсу «Поліцейські» комікси/малюнки/вірші у різних номінаціях. У конкурсі взяли участь півтисячі дітей з усієї Херсонщини.

У номінації "Малюнки" І місце посів учень 4-Б класу Софуоглу Тимур-Аслан (класний керівник Кісільова Н.В.).
Переможці отримали подарунки, дипломи, а також їх роботи видано на соціальних плакатах.

tvorchii konkurs2018

ВІТАЄМО УЧНЯ 4-Б КЛАСУ СОФУОГЛУ ТИМУРА-АСЛАНА З ПЕРЕМОГОЮ!

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки