Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Нові знання

 

Вітаємо призерів турніру «Шкіряний м’яч - 2021»!

 У вересні  на стадіоні «Старт» відбулися ігри турніру «Шкіряний м’яч-2021», присвяченого 243-й річниці заснування Херсона, в яких змагалися у спортивній майстерності учні 7-8-х класів закладів середньої освіти. Команда загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48 (керівник Миронов П. П.) у напруженій боротьбі виборола ІІ місце. Вітаємо переможців!!!

ФУтбол 2021

Здоровим бути, зі спортом дружити!

З 14 по 18 вересня в  Херсонському  загальноосвітньому навчально-виховному комплексі №48 Херсонської міської ради проходив Олімпійський тиждень.

Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією у нашій школі стало проводити Олімпійський тиждень напередодні дня фізичноїкультури та спорту. Важливість та популярність спорту цілком виправдана. Адже спорт - це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя, а сааме життя, рух вперед! Спорт є одним із головних чинників, що впливає на фізичний розвиток та здоров'я дитини, тому ми намагаємось дотримуватись цих принципів.

Під час Олімпійського тижня були проведені години спілкування, веселі старти, поєдинки з настільного тенісу, футбольні турніри, день здоров’я. У ході Олімпійського тижня учням була організована зустріч з майстром спорту України з гандболу Поляк Валентиною, призеркою України з пляжного гандболу та чемпіонкою Чехії;  Булаєм Олексієм - чемпіоном України з кікбоксингу та бойового самбо; Іванюхіним Владиславом, двократним чемпіоном України та чемпіоном світу з бойового джиу-джицу; Синициною Юлією, чемпіонкою України з настільного тенісу.

Ми з гордістю можемо сказати, що в нашій школі ростуть сильні, сміливі, спритні діти!

олімп 2021

Пишаємося НАШИМИ!

За результатами чемпіонату України з настільного тенісу, який проводився у місті Чернігові з 06.09 – 09.09. 2021 учень 9-Д класу Кобець Андрій виборов ІІІ місце. Вітаємо переможця! Бажаємо підкорити нові спортивні вершини, наснаги, успіхів!!!IMG-eb95a51635f17abb9a1b32276bea9448-V

IMG-fcd4112e71d0b705858db8d316326651-V

Здоров'я – безцінне надбання людини.

Здоров'я – безцінне надбання людини, важлива умова повноцінного і щасливого життя. Здоров'я допомагає успішно вирішувати основні життєві завдання: вчитися, працювати, спілкуватися, дружити, створювати сім'ю, виховувати дітей, здійснювати задумане, долати труднощі, а якщо доведеться, то і значні перевантаження.

Команда юних туристів-санітарів дбайливо ставиться до свого здоров’я і навчається надавати першу допомогу іншим. Учні посіли 5 місце у змаганнях серед команд міста. Свій досвід і уміння туристи-санітари успішно передають школярам.

санітари

Святкування Дня Українського козацтва

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День Українського козацтва та Захисника Вітчизни.

   У переддень свята, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, військових традицій, історії українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у сучасної молоді, учні школи взяли участь у різноманітних заходах.

Наймолодші школярі на перервах поринули у пригоди козаків, переглядаючи мультфільми «Козаки навколо світу». Для учнів 1В, 2Г, 3Г, 4В класів шкільний учнівський парламент підготував тематичні розмальовки. Класні керівники провели інформаційно-інтерактивні хвилинки «Майбутній захисник України» для школярів і вчителів діяла фото виставка та виставка малюнків «Українські козаки: від минулого до сучасного».

День козацтва 2020

 

Патріотично-розважальна гра «Мужність і відвага крізь віки», яку підготували шкільні бібліотекарі, викликала справжнє захоплення в учнів 3-А класу. Діти познайомилися з українськими звичаями, традиціями, виявили свої здібності й уміння.

Козацькому роду нема переводу2020

Шкільний парламент провів квест, присвячений Дню захисника України, Дню українського козацтва. Участь у заході взяли команди 5-А класу «Джура», 6-А класу «Козацька слава», 6-Б класу «Вільні духом». До звичних «козацьких» змагань на спритність, конкурсів на швидкість додалися ще й інтелектуальні змагання. Цікаво й радісно було спостерігати за нашими козачатами, які стали учасниками веселих конкурсів і продемонстрували спритність та інтелект.

За підсумками квесту команда 6-А класу «Козацька слава» посіла Iмісце, команда 6-Б класу «Вільні духом» посіла II місце, команда 5-А класу «Джура» посіла III місце.

День козацтво

Святкове привітання із Днем Українського козацтва  для учнів 7 класів підготували творчі колективи 7Б, 6А, 11А класів.

День козацтва 2020 1

 

Учителі фізичної культури, Тонконог Е. М., Миронов П. П. провели  спортивнізмагання, у яких учні 8-9 класів виявили гарну фізичну підготовку, спритність, командний дух, отримали позитивні емоціїДень козацтва 2020 3

А найважливіше, що учні усвідомили у цей день – це важливість  відродження українських звичаїв, традицій, пісні, народу; виховання сильної української нації. 

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки