Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

ТАТО, МАМА, Я – СПОРТИВНА СІМ’Я

22 грудня 2017 року в спортивному залі Херсонського НВК № 48 відбулось свято «ТАТО, МАМА, Я – СПОРТИВНА СІМ’Я», який підготував учитель фізичної культури Тонконог Е.М. Залучення батьків до безпосередньої участі у фізкультурних святах сприяє пропаганді фізичної культури серед населення, є однією з активних форм роботи педагогічного колективу школи з батьками у питаннях фізичного виховання. За щоденними клопотами родині не так вже й часто трапляється нагода разом провести час, дружньо позмагатися і відчути себе єдиною командою. Тому на першому плані – як спортивна основа, так і пропаганда сімейних цінностей. 

У святі взяли учать шість родин: родина Князевих (1-А), родина Левчуків (2-А), родина Мерет (2-Б), родина Суходольских (3-А), родина Кулик (4-А) та родина Дехтярьових (4-В).

Протягом заходу доводилося татам, мамам і діткам стрибати, бігати, проявляти спритність, стратегію та координацію рухів у таких завданнях: «Естафета», «Перенеси дитину», «Дартс», «Переправи», «Гусениця», «Розібрати - зібрати», «Вікторина».
Варто зазначити, що поразок не було. Адже чи можна програти, коли отримуєш безліч позитиву? Звичайно, ні! А от переможці визначилися: ними стала родина Суходольских.

Вітаємо!
Крім того, кож
народина отримала від організаторів Конкурсу грамоти за свою активність і подарунки.

Свято прикрасив виступ хореографічного колективу Херсонського НВК № 48 «Доміно» (художній керівник Виборна Г.В.)

cport1

cport2

cport3

3 ГРУДНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ ФІЗИЧНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

особливі1Цей День був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1982 році. У 2006 році була прийнята Конвенція про права інвалідів, яка є правозахисним документом з чіткою орієнтацією на соціальний розвиток – це водночас договір з прав людини та інструмент розвитку. 

Принципами конвенції є: повага до притаманної кожній людині гідності та особистої незалежності; недискримінація; повне й ефективне залучення в суспільство; повага особливостей інвалідів; рівність можливостей; доступність; рівність чоловіків і жінок; повага до здібностей дітей-інвалідів.

В рамках Міжнародного Дня людей з обмеженими фізичними можливостями проходять заходи, спрямовані на подальшу інтеграцію людей з особливими потребами у життя суспільства.

01 грудня в нашому закладі було організовано майстер-класи для дітей з особливими фізичними можливостями спільно із Херсонським Державним університетом, факультетом дошкільного та початкового навчання. Діти отримали багато позитивних емоцій від щирого спілкування з майбутніми вчителями та отримали чудові подарунки.

особливі2особливі3

1 ГРУДНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ

Щороку 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі  СНІДом. Цей день є нагадуванням про необхідність для сучасного людства зупинити розповсюдження епідемії ВІЛ/СНІДу. 

Люди, що живуть з ВІЛ потребують довіри та щирого співчуття. Такий підхід допомагає цим людям розповісти про себе. А це значить, що той хто говорить і той, хто слухає, досягнуть більшого співрозуміння.

На жаль, зараз дуже багато людей з цим борються. Станом на початок 2017 року в Україні 238 тисяч людей мають віл-позитивний статус.

Не потрібно дискримінувати людей, які живуть з ВІЛ. Це захворювання можна тримати під контролем і підтримувати тих людей, які вже потрапили в таку ситуацію.

У форматі Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом в

Херсонському НВК № 48 відбулись заходи під гаслом «СНІД – це не вирок!»

Виставка – конкурс «Ми проти СНІДу!»

захист4

Концерт-звернення до молоді «СНІДу – Ні» (для учнів 8-11 класів)

1 захист2 хахист

ФІНАЛ МІСЬКОГО КОНКУРСУ «ВЕСЕЛА РУХЛИВА ПЕРЕРВА»

 

Рух – здоров’я, рух – це клас!

Ти приєднуйся до нас.

Ми разом і ми команда!

Клас! Клас! Клас! Клас!

28 листопада 2017 року на базі Херсонського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки № 5 Херсонської міської ради відбувся фінальний етап міських конкурсів на кращу інтерактивну рухову розминку під час уроку та «Веселу рухливу перерву» серед загальноосвітніх навчальних закладів міста Херсон.

За результатами  відбіркових етапів  півфіналістами визначені команди закладів  освіти: № 4, 12, 16, 20, 24, 26, 27, 30, 47, 48, ФТЛ.

У фінальних змаганнях Херсонський НВК № 48 посів ІІ призове місце в номінації «Ми разом – ми команда». 

перерва1перерва2.jpg

Вітаємо збірну команду 6-А та 6-Б класів із перемогою!

«Абетка здоров’я 2017»

16 листопада 2017 року на базі дитячого клубу-кафе «Золотий ключик» відбувся конкурс команд-екіпажів 3-4 класів «Абетка здоров’я 2017».

Команда 3-Б класу : Жигалко Є., Набатніков Є., Лунтовський А., Волкова В., Веклич І., Доценко К. (класний керівник Кісільова Н.В.) презентувала  домашнє завдання – фізкультхвилинка «Весела перерва», брала участь у вікторині «Основи здорового способу життя».

Діти пройшли випробування на станціях: «Розминка-103», «Перша допомога», «Нехворайко», познайомилися з тематичною виставкою літератури, яку підготували співробітники бібліотеки №23.

У номінації «Весела перерва» та у тематичній вікторині команда-екіпаж НВК № 48 стала переможцем.

У загальному заліку команда 3-Б класу посіла ІІ призове місце. Молодці! 

abetka2abetka1

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки