Майбутні першокласники підкорюють нові вершини знань!

На цьому тижні, юні мандрівники, вирушили у захоплюючу подорож до дивовижної планети Земля. Разом з космічним другом Центавриком, який прилетів з далеких зірок, вони досліджували материки та океани, розширюючи світогляд.

Також пригадали алфавіт, як утворюються голосні звуки, та навчилися позначати їх на письмі. Цікаві вправи та захоплюючі ігри допомогли зробити навчання не лише корисним, але й веселим. На завершення заняття діти трішки відпочили під веселу пісеньку "Черепаха Аха - Аха", набравшись сил для нових звершень.

Заняття пройшли у позитивній атмосфері, адже щирі посмішки та захоплені очі дітей - найкраща винагорода для вчителя.

Майбутні першокласники.jpg

Навчання із задоволенням

Підготовка до школи є важливим етапом адаптації. Дитині буде легше освоїти нову для неї роль учня чи учениці, якщо вона буде ознайомлена з самим процесом навчання.

На цьому тижні, невтомний Капітошка, разом із майбутніми першокласниками, відвідав онлайн-вернісаж  «Улюблена пора року», створений дівчатками та хлопчиками. Із задоволенням діти розповідали про свої картини та ділились емоціями.

капітошка

Без освіти ніхто не буде досліджувати нові ідеї. Це означає, що людина не зможе розвивати світ, тому що без ідей немає творчості, а без творчості немає розвитку нації.

капітошка2

Під час зустрічі, малюки із задоволенням розгадували загадки, досліджували геометричні фігури, шукали схованки на малюнках. Вчились правильно тримати олівець.

капітошка3

Діти вчились приймати  самостійні рішення, переборювали різні труднощі, на кожному кроці здобувати перемогу над собою, зневажали спокусами, намагались поводитися не так, як хочеться, а так, як треба.

Нам вдалося все!

Із нетерпінням чекаємо майбутніх зустрічей!

Майбутні першокласники продовжують подорож Країною Знань

Уміння спілкуватися, орієнтуватися в просторі, дотримуватися певного розпорядку та правил, розуміти власні та почуття інших людей — усе це допоможе дитині успішно розпочати навчання у школі.Гра – головне заняття дошкільняти, через яке воно здобуває елементарні знання та навички і стає маленькою особистістю.

Друга зустріч у малечі розпочалася зі знайомства з мультяшним героєм. Веселий та кумедний Капітошка допоміг створити довірливу атмосферу для спілкування. Діти розповідали про себе та свої уподобання.

Знімок екрана 2024-04-02 084528

Веселі загадки від Капітошки були швидко розгадані.

Всі разом пригадали напрямки руху та допомогли казковому герою пройти лабіринт.Знімок екрана 2024-04-02 084816

Дружно готували руку до письма та вчились правильно тримати олівець. Прокладали маршрут для Капітошки.

Знімок екрана 2024-04-02 085029

Збирали наплічник для занять у школі.

Знімок екрана 2024-04-02 085244

Швидко пролетіла година спілкування. З нетерпінням чекаємо на майбутню зустріч.

Вже маємо зворотній звязок.

Знімок екрана 2024-04-02 085451

Коли навчання для дітей – радість, то школа для них – не проблема. Найкраща підготовка до майбутнього – це створення в дитини внутрішнього комфорту, впевненості перед кожним новим кроком, відчуття повноти життя.

Підготовчі курси майбутніх першокласників

21 березня 2024 року у Херсонському НВК №48 розпочалися підготовчі курси для майбутніх першокласників.
     Перший день завжди сповнений хвилювання та очікування. Діти  познайомилися один з одним,  з учителем. Розпочалося заняття з цікавого знайомства, у вигляді гри "Мікрофон", де кожна дитина, по черзі, називала своє ім'я та розповідала про свої улюблені справи. Діти познайомилися  з правилами поведінки у школі, у вигляді цікавої гри "Так чи ні", де в ігровій формі запам'ятовували, що можна робити, а що ні. Наступні завдання, дали можливість перевірити  кмітливість та логічне мислення дітей. Вони із задоволенням відгадували загадки, згадували улюблені казки та допомагали героям  у випробовуваннях.
    Перший день пройшов весело, насичено та цікаво.

IMG 20240322 151400 311

Об’ява