Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Нові знання

 

Де найкращая земля?

Завершилася віртуальна подорож світом для мандрівників 2-А класу. І ось ми нарешті вдома. 

В Україні… На рідній землі…

Тож на цьому тижні досліджували рідну землю й дізнавалися про природні дива нашої країни. З’ясували, що наша земля теж багата та дивовижна різними цікавими місцями, тому варто розпочинати подорож саме зі свого рідного краю. На території України можна знайти різноманітні форми земної поверхні: і мальовничі гори, і глибокі печери, і квітучі низовини, і широкі каньйони, і навіть вулкани.Побували у долині нарцисів,  печері «Оптимістичній», захоплювалися красою Дністровського каньйону, довідалися про грязьові вулкани. Досліджували склад ґрунту, дізналися, яка тварина підвищує родючість ґрунту та де найродючіший грунт.Виявляється саме в Україні знаходиться чверть світового запасу чорнозему.І це дає змогу вирощувати багаті врожаї пшениці, кукурудзи, цукрового буряку, соняшнику та інших культурних рослин.  Тому наша країна є одним із лідерів у світі серед виробників соняшникової олії. Дізналися як виготовляють соняшникову олію та проводили досліди із соняшниковим насінням. Тиждень завершився виготовленням аплікації «Соняшник» з насіння та круп. 

 2-А

Розділ “Геометричні фігури та тіла”

Цього тижня на уроках математики учні 1 - А класу вивчали розділ “Геометричні фігури та тіла”. Діти вивчили основні плоскі геометричні фігури та основні геометричні тіла. Дослідили їх ознаки та відмінності. Знаходили геометричні фігури та тіла у просторі.

Створили моделі куба, піраміди і паралелепіпеда. 

photo 2024-05-17 12-56-35

Трикутник вогню

Вогонь — це одне з найбільш захоплюючих і небезпечних явищ природи. Але що потрібно, щоб вогонь з’явився і підтримувався? Як можна контролювати або гасити вогонь? 

Цього тижня учні 3-Б класу Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу №48 за допомогою трикутника вогню, символічної моделі, що складається з трьох вершин: горючої речовини, окиснику і джерела запалювання пояснили умови виникнення і підтримки горіння. Визначили джерела запалювання та горючі речовини. За допомогою експерименту зі свічкою та повітрям дослідили, що при вилучені одного з елементів трикутника вогню — кисню, вогонь припиняється. За допомогою рольової гри «Виклик допомоги» пригадали номер служби порятунку — 101, розіграли діалог диспетчера та постраждалого, склали чеклист з правил поведінки під час пожежі. 

За допомогою отриманих знань здобувачі освіти зможуть оцінити потенційну небезпеку пожеж та запобігти їх виникненню, а за необхідності викликати рятувальну службу. 

 photo 2024-05-10 16-28-19photo 2024-05-10 16-28-32

Рідна Батьківщина

     Цього тижня учні 1 - А класу на уроках Я досліджую світ вивчали рідну Батьківщину.

     Діти розглянули національний одяг українського народу. Створили власні орнаменти вишиванок. Дізналися, що Україна - серце Європи. Відвідали віртуальну подорож до географічного центру Європи. Виконали інтерактивні завдання вивчаючи країни сусідів.

photo 2024-05-03 21-39-21

 

Остання зупинка…

      Завершилася віртуальна подорож світом у маленьких мандрівників  2-А класу відвідуванням останнього та найменшого континенту -- Австралії. 

     Дослідили місцерозташування, дізналися про головні особливостіконтиненту та однойменної країни, відвідали природні пам’ятки, з’ясували як австралійці святкують Великдень.  

      Найбільше маленьким нушенятам сподобалося досліджувати  унікальних, дивовижних  і  різноманітних тварин Австралії.  Адже деякі тварини цього континенту не зустрічаються більше ніде у світі, а про існування деяких ми навіть і не здогадуємося.

    Під час мандрівки з’ясували, що австралійці – найздоровіша та найспортивніша нація. Тому прийшли висновку: щоб зберегти здоров’я та весело провести час, необхідно відпочивати активно, наприклад, займатися спортом або грати у рухливі ігри. Такий відпочинок не лише знімає втому, а й тренує наше тіло. 

    А ще створили свої власні авторські листівки до Великодня за допомогою штучного інтелекту. Від такої захоплюючої мандрівки діти отримали неймовірне задоволення та позитивні емоції. Подорож вдалася!

04.05.2024

 

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки