Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Нові знання

 

Вибір професії – крок до щасливого майбутнього.

У випускників розпочався найскладніший рік навчання. Сьогодні кожному з них необхідно обрати справу свого життя. Вибір майбутньої професії - це серйозний крок, який випускники роблять на підставі інформації, отриманої з різноманітних джерел, рівня своїх знань з профілюючих предметів та власних уподобань й природних здібностей. Вступ до вищого навчального закладу є для них важливим життєвим проєктом, над яким майбутні абітурієнти працюють разом з батьками та педагогами. Херсонський загальноосвітній навчально-виховний комплекс багато років активно співпрацює з ХДАЕУ. З метою ознайомлення здобувачів освіти із ринком праці, сучасними професіями відбулася зустріч викладачів ХДАЕУ із школярами 10- 11 класів. Представники університету розповіли учням про освітні послуги, які надає заклад, перспективи професійної реалізації у майбутньому. В ході зустрічі старшокласники ознайомилися з історією ВНЗ, з правилами цьогорічної вступної кампанії, особливостями процесу навчання на різноманітних факультетах ХДАЕУ. Також школярі з цікавістю сприйняли інформацію про численні спортивні, культурно-мистецькі заходи студентської спільноти.

Панувала дружня і щира атмосфера. Зустріч була цікавою, пізнавальною та корисною для всіх учасників завдяки високому професіоналізму викладачів.

Вибір апрфесії 2021

Тиждень профорієнтації

З метою організації профорієнтаційної роботи в Херсонському загальноосвітньому навчально-виховному комплексі № 48 Херсонської міської ради з 22.02.2021 до 26.02.2021 відбувся тиждень профорієнтації. З дотриманням протиепідемічних заходів проведено зустрічі з викладачами:   Херсонського державного університету, Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університет, Херсонського гідрометеорологічного технікуму. Викладачі представили учням презентації своїх навчальних закладів, ознайомили з різноманітністю професій та ринком праці в місті Херсоні.

Учні 10 класувідвідали Херсонське вище професійне училище сервісу та дизайну, ознайомилися із пропозиціями навчального закладу щодо професійної освіти, взяли участь у майстер-класі. Дев’ятикласники мали можливість дізнатися про професії, яким навчають у Херсонському професійному ліцеї зв’язку і поліграфії. Викладачі ліцею розповіли про матеріально-технічну базу навчального закладу, умови вступу, провели екскурсію,  цікаві майстер-класи.

bvcx

 

 

 

 

 

 профориєнтація

Херсонська державна морська академия

ХДМА  реклама

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки