Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Психолог – професія твоєї мрії: профорієнтаційна робота кафедри соціальної психології

Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має велике значення як для самої людини, так і для суспільства. У сучасних умовах світ професій дуже рухливий: немала частина професій зникає, багато виникає нових спеціальностей, спостерігається масова перекваліфікація. Запобіжним методом цих явищ вбачається професійна орієнтація молоді, як комплексна науково обґрунтована система форм та засобів впливу на особу з метою оптимізації її професійного самовизначення на основі врахування професійно важливих особистісних характеристик кожного індивідуума та потреб ринку праці. Вона спрямована на досягнення збалансованості між професійними інтересами і можливостями людини та потребами суспільства в конкретних видах професійної діяльності.

     В рамках тижня профорієнтації, 19 листопала 2019 р., з метою підтримки профорієнтаційної роботи,провідними фахівцями кафедрисоціальної  психології ХДУ Ревенко С.П. та Дикух В.С. була організована зустріч з учнями 11-А класу.

8о

 

Профорієнтаційна програма «Стань успішним»

В період змін в країні молодій людині особливо важко визначитися з вибором майбутньої професії .

13 листопада для батьків 10-11-х класів провідний спеціаліст Херсонського центру зайнятості Лук’янченко М.Г. розповіла про послуги, що надає служба зайнятості учнівській молоді, про можливість пройти профдіагностичне тестування на виявлення професійної направленості та презентувала «он-лайн платформу». Батьки майбутніх випускників дізналися про професії та спеціальності, які потрібні на ринку праці сьогодні та про реальне працевлаштування за спеціальностями, які вони визначили для себе. На зустрічі було акцентовано увагу на значенні правильного вибору професії, важливості визначення свого професійного типу, вивченню своїх професійних інтересів, нахилів, мотивів вибору професії.

психолог профеcія мрії

Конкурс «Вожатий року»

8-го листопада вихованці гуртка «Лідер»: Гателло Максим і Козлова Валерія, учні 7-А класу НВК №48, у рамках підготовки до заочного позашкільного конкурсу «Вожатий року» провели гру-подорож «Моя Україна – найкраща у світі» з учнями 4-А і 4-Б класів.

Метою гри-подорожі було ознайомлення дітей з народними і державними символами України.

вожатий року

В ході мандрівки діти дізналися, на які святині багата наша Україна: Кримські гори і Карпати, мальовничі озера, пагорби Дніпрові, Чорне море і Дунай, верба і калина і ще багато цікавого.

Учні 4-А і 4-Б класів змагались за звання найкращої команди-мандрівника. Діти уважно слухали і охоче відповідали на питання «вожатих», отримуючи за кожну правильну відповідь сонечко.

сампиртоьлбдю

 Виховуючи в дітях патріотизм і любов до своєї держави, пролунав гімн України.

Наприкінці подорожі, за підрахунком, команда Мандрівників 4-А класу і команда Мандрівників 4-Б класу набрали однакову кількість сонечок, тим самим показавши свою обізнаність і досвідченість у мандрівці своєю країною - Україною.                       

Підсумок мандрівки: – Наша рідна земля, країна, наша Батьківщина - це  Україна. Тож любімо, шануймо, бережімо її. Будемо горді за те, що ми українці!

Херсонський національний технічний університет

хнту

інженерія

«Театральні канікули»

30 жовтня учні 7-х класів побували на екскурсії у драматичному театрі ім. М. Куліша. Діти опинилися за лаштунками театру та побачили те , що зазвичай приховано від сторонніх очей. Діти отримали неперевершені враження. Демонстрація підготовки до вистави, репетиції та гра акторів театру була дивовижною, вона вразила своєю емоційністю. Музика, декорації та костюми також справили на дітей незабутні враження.

театр.io

 

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки