Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

«Возз’єднались в ті далекії роки наші предки на віки»

22 січня 2019 року до школи завітали співробітники бібліотеки-філії №11 Херсонської Централізованої бібліотечної системи і провели історичний урок «Кращі провідники України від Володимира Великого до Івана Мазепи», присвячений Дню Соборності України.

den soborno2019 1

Діти ознайомилися з історією свята, легендами про Україну. Детальніше зупинились на розвитку Галицько-Волинського князівства, політиці гетьмана Петра Дорошенка ( був переглянутий відео матеріал), політичних джерелах, правилах їх дослідження. Під час відповідей на питання продемонстрували свої знання з історії.

До Дня Соборності України учні 11-А класу взяли участь у фотовиставці. Кузьмова Анастасія представила свою фото-роботу «Я – українець» (за участю учня 11-А класу Ментешашвілі Ігора).

den soborno2019 2

В бібліотеці школи було організовано літературну поличку«22 січня – День Соборності України»

Дії під час надзвичайних ситуацій

Культура безпеки життєдіяльності школярів - це сукупність цінностей, стандартів, моральних норм і норм поведінки, спрямованих на підтримання самодисципліни як способу підвищення рівня безпеки.

26.12.18 рокудля учнів 6-10-х класів було проведено захід по безпеці життєдіяльності, де розглядали алгоритм дій при надзвичайних ситуаціях. На захід був запрошений учасник бойових дій в АТО, голова громадської організації ветеранів АТО «Українська єдність», координатор центру допомоги учасникам АТО при Херсонській облдержадміністрації Кравець Ігор Анатолійович, який розповів про корисні правила з програми школи виживання.

Метою цього заходу було навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, навичкам діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях, ознайомлення учнів з причинами виникнення пожеж та правилами поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів. Ігор Анатолійович наголосив на тому, що у зв’язку з військовими діями на Сході України в деяких регіонах країни почастішали випадки ураження населення, зокрема дітей, вибухонебезпечними предметами та мінами. З метою попередження нещасних випадків було представлено демонстраційні матеріали, які в результаті дитячих необдуманих вчинків можуть обернутися серйозними проблемами.

dii pid20181

Дітям також було надано можливість ближче ознайомитись із елементами військового знаряддя та навіть приміряти камуфляжний костюм українського солдата.  

dii pid20182

ДІТИ – ВОЇНАМ АТО

18.12.18 до новорічних свят, в рамках благодійного марафону «Сонечко в долонях», учні Херсонського НВК № 48, сплели і передали маскувальну сітку для наших військових ООС, щоб вони могли захищати, накривати танки і військову артилерію. Матеріали для плетіння було надано головою ГО «Маскувальна сотня» Юрієм Курило.

ATO2018-2019 1

    Також, напередодні Нового року, вихованці закладувирішили створити святковий настрій для наших воїнів.

Учні-волонтери Херсонського НВК № 48 активно долучилися до благодійної справипо збору солодощів, які були передано в зону АТО разом із маскувальною сіткою.

  srtka111ATO2018-2019 2

     

 

 

Сіткою вже накривають позицію. Щира подяка учням НВК №48 від 2 ДШБ!

Турнір «Зростаймо мужніми!»

7 грудня 2018 року в актовій залі НВК №48 відбувся турнір «Зростаймо мужніми!», присвячений Дню Збройних Сил України, між командами 6 – А («Lucky») та 6 – Б («Козачата») класів.

Метою проведення заходу стала організація активного й змістовного дозвілля учнів, сприяння патріотичному вихованню школярів, формування ціннісного ставлення до інших людей, виховання почуття колективізму.

Почався захід з перегляду відеоролика «Ukrainian Army - Українська Армія», у якому продемонстровано міць української армії.

Майбутні захисники мали можливість продемонструвати сміливість, спритність, кмітливість, приймаючи участь у різноманітних конкурсах («Підкорювачі небес», «Влучи у ціль», «Особливий секрет», «Майстер на всі руки», «Шеф-кухар», конкурс капітанів «Підйом!», «Відбій!»).

Хлопців палко підтримували вболівальники.

У результаті змагання І місце здобула команда «Lucky», ІІ місце – команда «Козачата»! Вітаємо переможців!

 

turnir2018

День ЗСУ

06.12. 18 р. в НВК № 48 відбувся святковий концерт, присвячений 27 річниці Збройних Сил України. На заході були присутні почесні гості:

- Работинський Андрій Михайлович - головний старшина відділу військової служби правопорядку, прапорщик.

- Дрозд Віктор Михайлович - водій-стрілець роти військової служби правопорядку, солдат.

Учні закладу привітали захисників із Днем Збройних Сил України чудовим концертом. Хлопці та дівчата в яскравих українських костюмах виступили перед військовослужбовцями, учителями, учнями старших класів. Урочиста святкова програма була представлена виконанням вокальних номерів ансамблем «Мужики», виконанням хореографічних постановок танцювальним колективом «Доміно» та декламуванням віршів на патріотичну тематику.

Учнями 8-х класів було виготовлено подарунки для воїнів – українські народні символи–обереги, жовто-блакитних пташок. Обереги «Україна - в долонях» будуть передані військовослужбовцям у зону бойових дій .

Доповнили захід літературна виставка «6 грудня – День Збройних Сил України» та мультимедійна презентація «Армія України – загартовані у вогні»

ЗСУ 2

 

ЗСУ 1

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки