Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

День українського козацтва

14 жовтня в нашій державі відзначається "День українського козацтва".З метою виховання поваги до спадщини нашого народу, 15 жовтня учні 5-Б класу підготували та провели виховний захід для дітей 1-Г(ІПК) класу.Пятикласники ознайомили молодших учнів з особливостями та історією виникнення свята Покрови Пресвятої Богородиці; нагадали про традиції та вірування українськогонароду та познайомили першачків з національними видами вправ, піснями та стравами козацької кухні.

 

Fotoram.io 39

Fotoram.io 40

«Від володарів степу до кіборгів»

14 жовтня2019 року до Дня козацтва в шкільній  бібліотеці було організовано літературну поличку « Від володарів степу до кіборгів». Виставка книг висвітлювала історичні події України за часів козацтва та розповіла про долю українських козаків.

Fotoram.io 34

«Ігри патріотів Херсонщини»

10 жовтня в бібліотеці НВК №48 було проведено І тур інтелектуального турніру національно-патріотичного спрямування «Ігри патріотів Херсонщини». В конкурсі  взяли участь учні різних вікових категорій  4-5 кл. , 6-7 кл. та 8-9 кл. Здобули перемогу в конкурсі : Гладун Юлія (9-А), Матушкіна Вероніка (8-Б), Подгайний Олександр (6-Б) та Загной Єгор (5-А) .  Переможців турніру запрошено до участі у ІІ  турі, який відбудеться 17 жовтня 2019 року.

Fotoram.io 36

Змагання з морського багатоборства

  З метою  виховання учнівської молоді на славних традиціях флоту, формування здорового способу життя та підготовки юнаків до служби у лавах Збройних сил України 10 жовтня 2019 року на базі Херсонської морської академії відбулись змагання з морського багатоборства серед ЗЗСО Дніпровського району м. Херсона. Збірна команда НВК№48 ( Белінський О. , Подонін Д., Трофіменко М., Гателло М., Собоста В.) – керівник учитель технологій Томель Ю.М. -  посіла ІІ призове місце. В номінації «Стрибки в довжину з місця» ІІ місце посів Гателло Максим (7-А), ІІІ місце – Белінський Олексій – (7-А).

hhv


fvhg

t

 

tr

rt

День вишиванки

16 травня 2019 року учні та вчителі Херсонського НВК № 48 відзначили День української вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції і об’єднати українців навколо вишиванки, яка є не тільки символом краси, молодості, наслідування, а й нашим генетичним кодом.

Тому на честь вшанування українського оберегу в школі відбулась акція «Моя сорочка - вишиванка». Найактивнішими визначено учнівський колектив 5-А класу (класний керівник Кундис Т.П.). Учні усіх класів прийшли до школи в вишиванках, а на великій перерві влаштували танцювальний флешмоб під українські народні пісні, де ведучою було запрошено ученицю 11-А класу Кузьмову Анастасію. Шануймо свою історію, традиції і культуру, бо це запорука нашого успішного майбутнього!

vishivanka2019

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки