Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Нові знання

 

Зі святом єдності!

22 січня 2022 року ми святкуємо визначну подію в історії нашої Батьківщини. В цей день 103 роки тому на Софійській площі в Києві  було проголошено Універсал про об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в соборну Україну.День Соборності України – національне свято і важлива пам’ятна дата.

В нашому освітньому закладі День Соборності України відзначили різноманітними урочистими заходами, а саме: учнями 1-11 класів було організовано виставку малюнків «Україна – єдина!»; лідери учнівського самоврядування організували та провели патріотичний флешмоб «Зі святом, Україно!»; на годині спілкування у 1-11 були проведені тематичні уроки «З Україною в серці.», «У єдності - сила нації!»; всі учні нашого закладу мали можливість взяти участь у челенджі «За що я люблю Україну?» -  на символічних долоньках кольору національного прапору висловлювали свої міркування, а потім створили з них карту України; учні 6А класу в холі другого поверху утворили ланцюг єдності, у якому об’єднали найбільші міста України від Сходу до Заходу.

Ми усвідомлюємо, що в єдності наша сила. Тільки разом збережемо незалежність і розвиватимемо країну.

     Центр інформації та зв’язку 

шкільного учнівського парламенту

https://drive.google.com/file/d/1dViEpwGKodGfoDbVcnwlghAJPuskmpEm/view?usp=sharing

 Зі святом єдності

Засвіти свічу

 засвіти свічу

Запалімо мільйони свічок!

Душі тих малих діточок 

З болем з неба за нами зорять.

І німіють. Мовчать.

Засвіти свічу, засвіти!

Хай здригнуться від правди світи.

Хай дізнається вся Земля:

Панахиду Вкраїна справля…

Щороку у четверту суботу листопада Україна і світ вшановують пам'ять жертв Голодомору 1932–1933 років. Цьогоріч – це 27 листопада.

Голодомор – акт геноциду українського народу, здійснений керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932-1933 роках шляхом організації штучного масового голоду, що спричинив загибель мільйонів українців на території Української СРР та Кубані. Через насильницьке вилучення продовольства, блокаду сіл та цілих районів, заборону виїзду за межі охопленої голодом України, згортання сільської торгівлі, репресії щодо незгодних тоталітарна система створила для українців життєві умови, розраховані на їхнє фізичне знищення.

Дуже важко усвідомити, що на найродючіших землях однієї із найпотужніших у світі землеробських цивілізацій в цілком нормальний за урожайністю рік загинуло від голоду, за різними відомостями від 3,5 до 10млн. людей. Половина загиблих внаслідок Голодомору – діти та підлітки. Геноцид 1932–1933 років забрав життя орієнтовно 1,5 мільйона дітей віком до 10 років.

З метою вшанувати пам'ять загиблих від Голодомору, представниками шкільного учнівського парламенту НВК №48 було проведено акцію «Запали свічу», яка нагадує учням нашої школи і всім українцям про ті страшні часи, коли наш народ навмисно знищувализа наказом Сталіна та його прибічників.

21 листопада – День Гідності та Свободи

Відповідно до Указу Президента України від 13. 11. 2014 №872 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

 З метою вшанування патріотизму і мужності українців, які стали на захист прав і свободи національних інтересів українського народу, шкільною бібліотекою була презентована книжкова виставка «За гідність і свободу». Для учнів 8-А класу проведено  патріотично-інформаційну годину «Україна-це територія гідності та свободи»

 Під час  заходу  учні презентували  інформацію про події листопада 2013 року, розповіли, що для кожного означає бути гідним та вільним, переглянули  та обговорили документальний фільм «Майдан Гідності».

21 листопада  День Гідності та Свободи 1

Відзначаємо День козацтва, День захисників і захисниць України

13 жовтня 2021 року в нашій школі відбулась гра–квест «Козацькими стежинами» з нагоди державного свята Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва.

Розпочався захід урочистою лінійкою, на якій кожна команда привіталась, проголосивши свою назву та гасло. У грі брали участь команди 7А, 7Б, 7В класів. Завдання гри полягало у тому, щоб якнайшвидше пройти вісім станцій, які були розташовані в різних місцях на території школи. На станціях гравців очікували складні випробування, вони мали показати свої глибокі знання історії українського козацтва, побуту, пісень, традицій. Були і такі станції, на яких учасники команд мали продемонструвати свою силу та спритність.

Завершився захід урочистим нагородженням учасників та переможців гри-квесту. Всі команди гідно витримали випробування, але команда 7А класу виявилась сильнішою за інші. Вітаємо з перемогою! Так тримати!

Відзначаємо День козацтва День захисників і захисниць України

 

Забуттю не підлягає

29 вересня-день памяті жертв Бабиного Яру - одного з найбільших злочинів Голокосту в світі. 80 років тому у київському урочищі Бабин Яр нацисти масово розстріляли мирних громадян. Це одна з найтрагічніших сторінок нашого минулого…

   З метою інформування підростаючого покоління про жорстокі реалії Другої Світової війни 23.09.2021р. шкільною бібліотекою НВК 48 спільно з Херсонською письменницею Юлією Чернієнко був проведений урок пам’яті «Трагедія Голокосту та Бабиного Яру». Під час заходу учні 8-Б класу переглянули кадри документальних хронік, фрагменти к/ф про Бабин Яр, фотографії окупованого нацистами Києва 1941 року та дізналися багато фактів про масові знищення єврейського населення.

   Наприкінці заходу учні мали можливість ознайомитися з літературною виставкою «Бабин Яр - подих вічного болю».

29.09.2021 відбувся загальнонаціональний урок пам’яті «80 років: забуттю не підлягає». Учні готували і презентували історичні матеріали про події однієї з найбільших трагічних подій в історії України періоду Другої світової війни. Переглянуто хронікальні кадри, фотоматеріали, хвилиною мовчання вшанували загиблих у Бабиному Яру.

   Такі заходи сприяють вихованню в молоді взаємоповаги, патріотизму, толерантності, міжнаціональної та міжрелігійної злагоди та порозуміння.

бабин яр

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки