День пам'яті та перемоги над нацизмом: вшановуємо пам'ять і творимо красу

Сьогодні, 8 травня, Україна відзначає День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це день, коли ми згадуємо мільйони людей, чиї життя забрала жорстока війна, і схиляємо голову перед їхнім подвигом.

У Херсонському №НВК48 до цього дня пам'яті було проведено ряд заходів, щоб учні могли глибше зрозуміти цю трагічну сторінку історії та зробити свій внесок у збереження миру.

Година пам'яті розпочалася з хвилини мовчання на честь загиблих. Учні читали вірші про війну, ділилися розповідями про своїх прадідів, які воювали на фронтах.

Майстер-клас "Квітка пам'яті" дав можливість учням виразити свої емоції та створити щось прекрасне на згадку про загиблих. З кольорового паперу та інших декоративних матеріалів вони виготовили квіти маку, які стали символом пам'яті та скорботи.

Такі заходи допомагають нам не лише згадати про жертви війни, а й зрозуміти, як важливо жити в мирному світі. Пам'ятаймо про подвиг наших предків і бережімо мир! Разом до ПЕРЕМОГИ!

Вітаємо переможців!!!

Вітаємо команду Херсонського №НВК48, яка посіла ІІІ місце в IV етапі міського конкурсу юних туристів-краєзнавців: Фадичеву Яну, Яркова Іллю, Залату Всеволода, й керівнкика команди Хаврусь Ірину Миколаївну!

Глтбокі знання, винахідливість, командний дух і стійкість допомогли вам досягтиуспіху. Ми неймовірно пишаємося вашими досягненнями!

Нехай ця перемога стане для вас стимулом до нових успіхів та звершень!

Посилання на Facebook

"Писанкарство в українській культурі". Народознавчий воркшоп

03.05.відбувся цікавий пізнавальний захід  для учнів 4-6 класів   Херсонського №НВК48 "Писанкарство в українській культурі". Народознавчий воркшоп, на який запросила нас Херсонська обласна бібліотека для дітей.  Ведуча заходу Ірина Сергіївна Срібна  познайомила дітей  з багатою історією та символікою українських писанок, традиційними техніками розпису та символікою, що захована у візерунках. Особливого настрою додала інтерактивна гра “Великодні символи”.  "Писанкарство в українській культурі" - це незабутня можливість поринути у світ української краси, духовності та єднання з давніми традиціями.

Великдень. Історія. Традиції

Цього тижня наша школа з радістю відкрила двері для захопливої подорожі у світ Великодня! Заходи під назвою "Великдень. Історія. Традиції" подарували учням незабутні враження та знання про це величне свято. Разом діти творили, пізнавали, ділились знаннями та традиціями своїх родин, відчуваючи єднання та атмосферу свята.Учні власноруч творили великодні шедеври: розписували писанки, виготовляли тематичні поробки. Майстер-класи розкрили творчий потенціал учнів, подарувавши їм можливість виразити себе та відчути радість творення.Заходи підкреслили важливість українських традицій та звичаїв, виховуючи у дітях почуття любові до рідної культури та історії.  Підготовка до святкування Великодня - це не просто шкільні заходи, це справжня подорож у світ добра, єднання та духовності. Ці незабутні враження назавжди залишаться у наших серцях, збагачують наш  духовний світ та  допомагають зрозуміти значення  цього величного свята.

Посилання на Facebook

День пам’ятників історії тa культуриУкраїни

18 квітня Міжнародний день пам’ятників тa видатних місць та День пам’ятників історії тa культуриУкраїни.

У Херсонському №НВК48 здобувачі освіти долучилися до відзначення Міжнародного дня пам’ятників тa видатних місць та День пам’ятників історії тa культуриУкраїни. 45 віртуальних мандрівок Україною дарують сьогодні можливість відвідати унікальні місця й побачити пам’ятки історії та культури нашої країни. Тож сьогодні наші учні подорожували мистецькими шляхами України. Так учні 3-В класу здійснили онлайн - подорож до музею писанкового розпису у Коломиї - культурної скарбниці Прикарпаття. Де мали можливість побачити найбільшу писанку у світі та водночас пізнати традиції України. Бо ж писанки з усіх регіонів зібрані в цьому гігантському яйці. Всі ми чекаємо незабутніх пізнавальних подорожей нашою країною.