Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Нові знання

 

Святкування Дня Українського козацтва

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День Українського козацтва та Захисника Вітчизни.

   У переддень свята, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, військових традицій, історії українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у сучасної молоді, учні школи взяли участь у різноманітних заходах.

Наймолодші школярі на перервах поринули у пригоди козаків, переглядаючи мультфільми «Козаки навколо світу». Для учнів 1В, 2Г, 3Г, 4В класів шкільний учнівський парламент підготував тематичні розмальовки. Класні керівники провели інформаційно-інтерактивні хвилинки «Майбутній захисник України» для школярів і вчителів діяла фото виставка та виставка малюнків «Українські козаки: від минулого до сучасного».

День козацтва 2020

 

Патріотично-розважальна гра «Мужність і відвага крізь віки», яку підготували шкільні бібліотекарі, викликала справжнє захоплення в учнів 3-А класу. Діти познайомилися з українськими звичаями, традиціями, виявили свої здібності й уміння.

Козацькому роду нема переводу2020

Шкільний парламент провів квест, присвячений Дню захисника України, Дню українського козацтва. Участь у заході взяли команди 5-А класу «Джура», 6-А класу «Козацька слава», 6-Б класу «Вільні духом». До звичних «козацьких» змагань на спритність, конкурсів на швидкість додалися ще й інтелектуальні змагання. Цікаво й радісно було спостерігати за нашими козачатами, які стали учасниками веселих конкурсів і продемонстрували спритність та інтелект.

За підсумками квесту команда 6-А класу «Козацька слава» посіла Iмісце, команда 6-Б класу «Вільні духом» посіла II місце, команда 5-А класу «Джура» посіла III місце.

День козацтво

Святкове привітання із Днем Українського козацтва  для учнів 7 класів підготували творчі колективи 7Б, 6А, 11А класів.

День козацтва 2020 1

 

Учителі фізичної культури, Тонконог Е. М., Миронов П. П. провели  спортивнізмагання, у яких учні 8-9 класів виявили гарну фізичну підготовку, спритність, командний дух, отримали позитивні емоціїДень козацтва 2020 3

А найважливіше, що учні усвідомили у цей день – це важливість  відродження українських звичаїв, традицій, пісні, народу; виховання сильної української нації.

«Подорожуємо, пізнаємо, відкриваємо»

"Центром туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради підбито підсумки обласного заочного творчого конкурсу «Подорожуємо, пізнаємо, відкриваємо», у якому здобувач освіти 8-А класу НВК №48 Жмуров Єгор посів III місце у номінації «З любов’ю до рідного краю». Керівник Кундис Т.П.

https://youtu.be/bqkHgOFwvho

Вітаємо Єгора з перемогою!

«Україна — це ми!»

    Комунальний заклад "Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді" Херсонської обласної ради завершив суддівство обласного етапу фотовиставки «Україна – це ми» присвяченого присвяченої до Дня соборності України.

У фотовиставці взяли участь роботи здобувачів освіти з 19 районів, міст та об’єднаних територіальних громад області (загалом 105 учасників).

Васильченко Нікіта, здобувач освіти 5-А класу Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48 Херсонської міської ради, отримав  ступінь лауреата за фотороботу «Соборна мати Україна - одна для всіх, як оберіг!», керівник І.М. Хаврусь.

 

україна це ми

«Зима, що нас змінила»

З метоюпропаганди серед підлітків високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України  19.02.2020 р.  в НВК №48 відбувся захід, приурочений до Дня Небесної сотні  «Урок - пам`яті. «Майдан: деталі», на який було запрошено учасника київського Майдану 2014 року Попенка Олександра Миколайовича та громадського діяча, учасника херсонського Майдану 2014 року Гавриша Павла Олександровича . На заході були присутні учні 8-10 класів, які мали змогу переглянути відео - матеріали про трагічні події 2013-2014 рр. та поспілкуватися з гостями.

Зима що нас змінила

Наприкінці заходу вихованці шкільного гуртка «Доміно» (керівник Виборна Г.В.) виступили із хореографічною композицією «Небесну сотню, Господи, прийми».

Зима що нас змінила3

Слава!  Героям України!

 

Урок мужності «Афганістан: героїзм крізь біль і сум»

Війна в Афганістані розпочалася 1979-го року і тривала до 1989-го, майже 10 років. Участь у ній взяли 160 тис. 375 українських військовослужбовців, понад 3000 з яких загинули, 72 зникли безвісти, близько 4000 отримали інвалідність.

Минув 31 рік після виведення військ з території Афганістану та не пішли у забуттястрашні події незрозумілої, непотрібної війни.

17 лютого в нашому НВК відбулася прониклива, хвилююча зустріч учнів 8-11-х класів із ветеранами Афганської війни: Каландирцем Юрієм Олександровичем та Барановим Андрієм Васильовичем, учасниками бойових дій в республіці Афганістан, які пройшли нелегкий бойовий шлях у гарячому Афганістані. Вони зберегли вірність військовій присязі й виконали свій інтернаціональний обов’язок. Гості розповіли учням про свої військові будні, в яких було все: і кров, і сльози, і справжня дружба, і товариська підтримка. Саме такі хлопці до останнього подиху виконували свій військовий обов’язок, довели, що слово «патріотизм» – це не пусті лозунги, це дійсна любов і відданість Вітчизні.

Старшокласники побажали ветеранам міцного здоров’я, щастя, достатку, благополуччя та мирного неба.

Урок мужності  Афганістан  героїзм крізь біль і сум

Ушкільній бібліотеці оформлено літературну поличку

«Сторінками сумних фактів»

авганістан1

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки