«Козак не боїться…»

16 жовтня до Дня козацтва учні  2- А (класний керівник Тимосевич В.В.) та 2 - Б (класний керівник Дзюба В.М. ) класів взяли участь  у  заході «Козак не боїться…», який організували працівники Херсонської обласної бібліотеки  ім. О. Гончара. Діти брали активну участь в рухливих іграх та спортивних змаганнях.

Fotoram.io 37

«Від володарів степу до кіборгів»

14 жовтня2019 року до Дня козацтва в шкільній  бібліотеці було організовано літературну поличку « Від володарів степу до кіборгів». Виставка книг висвітлювала історичні події України за часів козацтва та розповіла про долю українських козаків.

Fotoram.io 34

«Ігри патріотів Херсонщини»

10 жовтня в бібліотеці НВК №48 було проведено І тур інтелектуального турніру національно-патріотичного спрямування «Ігри патріотів Херсонщини». В конкурсі  взяли участь учні різних вікових категорій  4-5 кл. , 6-7 кл. та 8-9 кл. Здобули перемогу в конкурсі : Гладун Юлія (9-А), Матушкіна Вероніка (8-Б), Подгайний Олександр (6-Б) та Загной Єгор (5-А) .  Переможців турніру запрошено до участі у ІІ  турі, який відбудеться 17 жовтня 2019 року.

Fotoram.io 36

«Твоя бібліотека чекає на тебе»

7 жовтня працівниками шкільної бібліотеки Любименко С.М. та Сорокіною Л.А. проведено бесіду – знайомство для учнів 1- х класів «Твоя бібліотека чекає на тебе». Протягом заходу діти змогли ознайомитися з бібліотечним фондом закладу та правилами поведінки в шкільній бібліотеці. Знайомство відбулось в цікавій творчій атмосфері. Сподіваємося, що першачки стануть активними в оволодінні знань, користуючись бібліотечними джерелами.

Fotoram.io 35

День відкритих дверей на базі Херсонської обласної універсальної бібліотеки ім. О. Гончара

2 жовтня до Всеукраїнського дня бібліотек учні 9-А та 9-Б класів взяли участь у дні відкритих дверей на базі Херсонської обласної універсальної бібліотеки ім. О. Гончара. Працівники бібліотеки провели захід на тему « Подорож в казковий світ - краєзнавчі мандри».

Fotoram.io 33