«Бережіть навколишнє середовище»

20.11.2019 р. в рамках тижня екології в закладі відбувся бібліотечний урок на тему «Бережіть навколишнє середовище». Захід проведено у співпраці із керівником центру екологічної інформації  КЗ ХОУНБ  ім. О. Гончара  Юлія Тищенко.  Були висвітлені глобальні екологічні виклики, досвід у сфері енергоефективності, екології та сталого розвитку. Діти дізналися про методи переробки органічних відходів у компост.

Бережіть навколишнє середовище

«Ігри патріотів Херсонщини - 2019»

17 жовтня відбулись  змагання переможців І етапу обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини - 2019». Програма розпочалась у ЗЗСО №52. Кращі знавці рідного краю, юні патріоти Херсонщини - Гладун Юля (9-А), Матушкіна Вероніка (8-Б), Подгайний Олександр (6-Б), Загной Егор (5-А)  взяли участь у  змаганнях серед шкіл Дніпровського району, де здобули перемогу –ІІІ місце та були нагородженні дипломом.

fcfhv

fcf

«Козак не боїться…»

16 жовтня до Дня козацтва учні  2- А (класний керівник Тимосевич В.В.) та 2 - Б (класний керівник Дзюба В.М. ) класів взяли участь  у  заході «Козак не боїться…», який організували працівники Херсонської обласної бібліотеки  ім. О. Гончара. Діти брали активну участь в рухливих іграх та спортивних змаганнях.

Fotoram.io 37

«Від володарів степу до кіборгів»

14 жовтня2019 року до Дня козацтва в шкільній  бібліотеці було організовано літературну поличку « Від володарів степу до кіборгів». Виставка книг висвітлювала історичні події України за часів козацтва та розповіла про долю українських козаків.

Fotoram.io 34

«Ігри патріотів Херсонщини»

10 жовтня в бібліотеці НВК №48 було проведено І тур інтелектуального турніру національно-патріотичного спрямування «Ігри патріотів Херсонщини». В конкурсі  взяли участь учні різних вікових категорій  4-5 кл. , 6-7 кл. та 8-9 кл. Здобули перемогу в конкурсі : Гладун Юлія (9-А), Матушкіна Вероніка (8-Б), Подгайний Олександр (6-Б) та Загной Єгор (5-А) .  Переможців турніру запрошено до участі у ІІ  турі, який відбудеться 17 жовтня 2019 року.

Fotoram.io 36