ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

golod2018Поспішай… Поки горить свіча у серці кожного небайдужого, пригадай сам і нагадай іншим про загиблих в годину голодомору…

Шорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Традиційно в цей день громадяни покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні.

23.11.2018 року члени шкільного учнівського парламенту спільно із вихованцями гуртку «Лідер» Херсонського НВК № 48 для учнів 7-11 класів провели вечір-реквієм, на якому вшанували мільйони жертв геноциду українського народу. Робітниками шкільної бібліотеки організовано тематичну виставку літератури та плакатів. Під час заходу учні переглянули відеоматеріал - уривки з художнього фільму «Голод-33».Фільм знятий за мотивами повісті Василя Барки «Жовтий князь»— перший художній фільм, який розкриває злочини сталінсько-більшовицького режиму проти народу України— штучний голод 1932-1933-х років; відеосвідчення очевидців голодомору («Люди правди», «1933»); анімаційний ролик «Голодний Дух». Учні декламували тематичні вірші.

В пам’ять жертв геноциду українського народу було оголошено хвилину мовчання. Відбулась акція «Запали свічу».

МИ ПАМ’ЯТАЄМО. МИ СИЛЬНІ!

golod20181

МІСЬКИЙ ЕТАП ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ЧИТЦІВ «НАША ЗЕМЛЯ – УКРАЇНА!»

01 листопада 2018 року у приміщенні Херсонського палацу дитячої та юнацької творчості відбувся міський етап обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна!».

Херсонський НВК № 48 представляли: у середній категорії-Прокоп’єва Маріанна(5-А) керівник Іванова Н.С., Подгайний Олександр(5-Б) керівник ЧебикінаІ.В.; у старшій категорії - Вигорницька Дар’я(11-А) керівник Малах О.В.

Учні достойно виступили і посіли призові місця:

-  Прокопєва М. - І місце;

-  Подгайний О. – ІІІ місце;

-  Вигорницька Д. – учасник Конкурсу.

Зараз іде підготовка до обласного конкурсу, який відбудеться 24 листопада у приміщенні гімназії №3.

chitci2018

МОЛОДЦІ! ТАК ТРИМАТИ!

КОНКУРС ЧИТЦІВ «ЛУНАЙ, ПРЕКРАСНА НАША МОВО!»

konkurs chitciv201817.10.2018 року в дитячому клубі – кафе «Золотий ключик» відбувся конкурс читців «Лунай, прекрасна наша мово!», І етап щорічного обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна», який організовано Творчою лабораторією Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради. (Керівник Моргунова Г.Й.)

У конкурсі взяли участь 19 освітніх закладів Дніпровського району: № 7, 12, 13, 18, 21, 32, 35,36, 37,38,39, 40, 43, 48, 50, 52, 53, ЦОМ та театр-студія «Сувенір» ХЦПР.

Вітаємо наших переможців конкурсу: у середній категорії - Прокоп’єва Маріанна (5-А) керівник Іванова Н.С., Подгайний Олександр (5-Б) керівник ЧебикінаІ.В.;у старшій категорії - Вигорницька Дар’я (11-А) керівник Малах О.В..

Призери візьмуть участь у міському етапі щорічного обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля Україна».

Побажаємо нашим лідерам творчих успіхів у здобутті подальших перемог!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНЕ МІСТО!

den micta 2018Щороку в третю суботу вересня Херсон відзначає День міста.По вулицях, провулках і двориках Старого Херсона, можна вивчати історію архітектури.

До Днярідного міста, якому виповнилось 240 років, 14 вересня 2018 р. було запрошено найкращі колективи-переможці обласного фестивалю «Таврійський барвограй» Дніпровського району, в числі яких і колективи Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48: хореографічний ансамбль «Доміно» під керівництвом Виборної Г.В. та вокальна шоу- група «Мужики» - художній керівник Іванова Н.С.

В цей день було багато різноманітних святкових локацій: у парку "Херсонська фортеця" та на вулиці Суворова, де відбувся Suvorovstreetfest. Гала концерт переможців щорічного обласного огляду художньої творчості «Таврійський барвограй» успішно лунав біля Херсонського державного будинку художньої творчості.

den micta 20182

ЗНОВ ВЕРЕСЕНЬ СТУПАЄ НА ПОРІГ

pershe verecnia2018 3Жовтіє листя на тополі

Летять у небі журавлі,

Відкриті настіж двері в школі –

Ідуть навчатись школярі !

Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання. Школярі стають старші на рік, а для цьогорічних першачків і одинадцятикласників свято «Першого дзвоника» — особлива подія, бо для малюків із дитсадочка відбувається все вперше — перший клас, перша вчителька,перші шкільні будні. А для учнів одинадцятих класів цей навчальний рік — останній у шкільному житті, вони — майбутні випускники.

Перший понеділоквереснязнову зібрав дітей, батьків, близьких у Херсонському загальноосвітньому навчально-виховному комплексі № 48 на свято «Першого дзвоника».Як і завжди організатори святкової лінійкивкотре зворушили творчимиродзинками. А неодмінним доповненням урочистості став музично-танцювальний сувенір зірочок вокального та хореографічного колективів під керівництвом Іванової Н.С. та Виборної Г.В.

Серед особливостей цього року є те, що саме у цьому новому навчальному році у початковій школі розпочнеться поступове впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти та нових навчальних програм . Саме тому на святковій лінійці по-особливому тепло вітали найменших учасників навчально-виховного процесу – наших першокласників.

Мабуть, у кожній українській сім’ї цей день радісний. Адже гарний початок є запорукою вдалого навчального року, гідних успіхів у навчанні. Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!

pershe verecnia2018 4

pershe verecnia2018 5