Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Нові знання

 

«Міні-міс 2021»

22 грудня, на передодні Новорічних свят в нашому закладі відбулось свято краси та грації – конкурс «Міні-міс  2021». В конкурсі брали участь дівчатка 3-х та 4-х класів Херсонського загальноосвітнього НВК №48, які проявили себе як справжні талановиті красуні.

Всі події конкурсу відбувались у казковому світі королівства Арендель, а головні персонажі казки «Крижане серце», Королева Ельза та її сестра Анна, були ведучими на цьому святі. Учасниці конкурсу з’явилися перед глядачами в яскравих образах і показали, що в нашому ЗЗСО найталановитіші  дівчата. Членам журі було важко обрати серед претенденток одну найкращу, але після тривалих обговорень, визначено переможців конкурсу.

Всі учасниці конкурсу були нагороджені дипломами, яскравими стрічками з написом певного титулу, який кожна учасниця отримала згідно номінацій, і подарунками. Отже, перемогла в конкурсі та отримала титул «Міні-міс  2021» Засядько Анастасія, учениця 4Б класу. Щиро вітаємо всіх учасниць, дякуємо за чудове свято, яке вони нам подарували!

Міні-міс  2021

Ми-вдячні вам!

Осінь. ЇЇ красою захоплювались безліч поетів, письменників, тому цілком зрозуміло, чому таке чудове свято, День працівників освіти, відзначають саме у перший тиждень жовтня.

Учні нашої школи, а особливо представники шкільного учнівського парламенту, з нетерпінням чекали цю святкову дату, тому що заздалегідь приготували до неї безліч приємних подарунків.

Сонячним ранком 1 жовтня 2021 року в вестибюлі нашої школи ми зустрічали вчителів, дарували їм гарний настрій та диски-запрошення на святковий концерт з нагоди Дня працівників освіти. Ці запрошення власноруч виготовила учениця 8Б класу Корінна Єлизавета. Кожний диск-запрошення мав ексклюзивний розпис.

На другому поверсі вчителів чекав ще один подарунок від шкільного парламенту – святкова фото-зона.

Після уроків в актовій залі, для якої ми власноруч виготовили прикраси, зібрався весь педагогічний колектив. Ми дуже хвилювались, чи сподобається наш подарунок любим вчителям. На їх розсуд були представлені концертні номери: веселі сценки, вірші, запальні танці, святкові пісні. Чудовий настрій і заряд позитивної енергії заповнив святкову залу і це було свідченням того, що нам все вдалося.

Шановні, дорогі, любі наші вчителі, ви віддаєте нам тепло ваших сердець не чекаючи за це відплати.

Ми – вдячні Вам!

Олена ШВЕЦЬ

День працівників освіти

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня Україна урочисто відзначає День працівників освіти. Відбулося таке свято і в нашій школі. Сонячним ранком 1 жовтня 2021 року шкільний парламент в вестибюлі нашої школи дарував всім вчителям хороший настрій та диски-запрошення на святковий концерт з нагоди Дня працівників освіти, які власноруч розписала учениця 8Б класу Коріна Єлизавета. На другому поверсі вчителів чекав ще один подарунок від шкільного парламенту – святкова фото-зона.

Після уроків в актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, а учасники шкільного парламенту підготували чудові концертні номери й привітання. На розсуд глядача були представлені веселі сценки, запальні танці, святкові пісні. Чудовий настрій і заряд позитивної енергії отримали працівники школи від слів вдячних учнів, від їхніх посмішок.

Дякуємо вам, шановні наші вчителі! Бажаємо вам :

Щастя і здоров’я міцного!

Учнів вдячних!

Чистих світанків,

Сонячних ранків!

Промінь сонця

В кожне віконце!

Ніжної ласки,

Душевної казки,

Щастя без ліку

І довгого віку!

Прес-центр шкільного парламенту

день учителя 2021

 

"Невичерпна криниця"

9 лютого 2021 року відбувся конкурс українських народних традицій «Невичерпна криниця».

Спільну роботу представили гуртки «Прем’єра» та «Доміно». Гуртківці виконали мініатюру «"Зимобор – 2021", або Неймовірна подорож». Міні-виставу присвятили відзначенню цікавого народного свята – Стрітення. 

Невичерпна криниця

Зорепад юних талантів

19 листопада 2020 року в дитячому клубі-кафе «Золотий ключик» відбувся конкурс вокалістів «Зорепад», II етап міського фестивалю естрадної пісні «Кришталеві нотки», в якому взяли участь 17 освітніх закладів Дніпровського району.

Учені нашої школи стали переможцями: Данілєвська Анна (10-А) виступила на конкурсі з піснею «Тримай», Набатніков Єгор (6-Б) виконав пісню «Ластівка летіла». Школярі візьмуть участь у Міському фестивалі естрадної пісні «Кришталеві нотки», який відбудеться у лютому 2021 року.

Вітаємо наших вокалістів!Зорепад юних талантів

 

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки