Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Кримінальна та адміністративна відповідальність

Останнім часом, як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обовязки.

Так, 28.03.18 р. , напередодні весняних канікул до учнів 9-А, 9-Б класів завітала інспектор ЮП Дніпровського ВП Левицька Н.В.. Під час зустрічі Наталія Валеріївна нагадала учням правила поведінки у громадських місцях, ознайомила з видами правопорушень, які часто зустрічаються як у шкільному середовищі , так і на вулиці. А також діти мали змогу почути інформацію про наслідки «небезпечного інтернету». Інспектор звернула увагу на види відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення. Адміністрація школи та учнівський колектив вдячні ЮП поліції за співпрацю та високий професіоналізм і сподівається на подальші, не менш цікаві, зустрічі.

kriminal

«Права дитини. Адміністративна відповідальність неповнолітніх»

   05.12.2017 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня права та Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» ,  з метою підвищення рівня обізнаності наших дітей із зазначеної проблеми, формування в них свідомості щодо нетерпимого ставлення до будь-яких форм прояву насильства, до школи завітали старший інспектор із ОД УЗПЛ НП України лейтенант поліції Андрійовський І.І. та старший інспектор відділу ЮП ГУНП у Херсонській області капітан поліції Сікальчук А.М.. Інспектори провели бесіду-лекцію на тему «Права дитини. Адміністративна відповідальність неповнолітніх» для учнів 9-А та 9-Б класів задля попередження вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень.

Screenshot 2017-12-05-21-36-20 1Screenshot 2017-12-05-21-35-55 1

 

«Я знаю свої права»

В рамках Всеукраїнського Тижня права 04 грудня 2017 року для учнів 7-А та 7-Б класів (класні керівники Іванченко А.А. та Рудченко Н.І.) було проведено годину спілкування  «Я знаю свої права»

права2

права3

ЗАХИСТИМО ЦЕЙ СВІТ ВІД НАСИЛЬСТВА РАЗОМ!

захист3.jpg

 

Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:

25 листопада - Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок

1 грудня - Всесвітній  день боротьби зі СНІДом

2 грудня - Міжнародний день боротьби з рабством

3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

5 грудня - Міжнародний день волонтера

6 грудня - Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі

9 грудня - Міжнародний день боротьби з корупцією

10 грудня - Міжнародний день прав людини

В рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насилля» шкільний учнівський парламент Херсонського НВК № 48 активно веде інформаційну роботу у форматі:

Виставка-конкурс соціальних плакатів  «Світ без насильства» серед учнів 1-11 класів.

захист2захист1

Робота Сергєєвої Вікторії, учениці 3-В класу посіла ІІ місце у відкритому районному конкурсі соціального плакату та була розміщена в календарі. Диплом лауреата отримав Жмуров Єгор, учень 6-А класу. Вітаємо!   

захист 1

        Розробка та розповсюдження буклетів з пам’яткою для батьківзахист 2

Відбулась акція-звернення до учнів та батьків школи з виходом за межі закладу, з метою обговорення проблеми насильства з небайдужими жителями району. В процесі акції лідери парламенту висловлювали свою думку про жорстоке поводження з дітьми.

захист 3

30.11.17 відбулось розширене засідання школи «Лідер» «Я проти насилля» на базі Дитячого клубу-кафе «Золотий ключик». Були присутні президенти шкільних парламентів Дніпровського р-ну, рада клубу «Лідер», почесні гості: представник Благодійної Організації Фонду громади міста Херсону «Захист», представники  ОБСЄ.

Під час урочистого відкриття засідання президенти шкіл презентували свою роботу в рамках заходів до Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насилля».  Презентацію Херсонського НВК № 48 представила менеджер центру здорового способу життя шкільного парламенту Комаренко Дар’я. Практичним психологом ХЦПР була запропонована цікава робота в групах. Завершилось засідання акцією «Молодь Херсона проти насильства!» 

захист12

захист13

НАЦІОНАЛЬНА ДИТЯЧА «ГАРЯЧА» ЛІНІЯ

НАЦІОНАЛЬНА ДИТЯЧА

«ГАРЯЧА»  ЛІНІЯ

з безкоштовними номерами:

0 800 500 225 (зі стаціонарних)

       116 123 ( з мобільного)

НАЦІОНАЛЬНА «ГАРЯЧА»  ЛІНІЯ

з попередження домашнього насильства,

торгівлі людьми та гендерної дискримінації

з безкоштовними номерами:

0 800 500 335 (зі стаціонарних)

              386  ( з мобільного)

 

Національна «гаряча» лінія працює цілодобово, анонімно та конфіденційно, консультації абонентам надаються інформаційного, правового та психологічного характеру.

 

 

 

 

Пам’ятка учням

1. Пам’ятайте, що насильство над вами, здійснене вашими батьками, не є нормою життя. Насилля – неприпустима річ у стосунках людей.

2. У сім’ї ви маєте право на те, щоб до вас ставилися з повагою, не ображали.

3. Пам’ятайте необхідні правила безпеки: зокрема, не варто тут же кидатися на допомогу, коли тато б’є маму, особливо коли він - з небезпечними предметами в руках; ваше завдання – якомога швидше сховатися, залишити домівку взагалі – на допомогу покличте дорослих, які краще знають, як діяти за таких обставин.

4. Ви маєте право на захист, якщо навіть найрідніші люди принижують ваше гідність.

5. Поділіться своїми проблемами з учителем, класним керівником, психологом, зверніться до міліції.

6. Не вірте у погрози з боку кривдників.

7. Ви маєте право висловлювати і відстоювати свою думку. Чітко і однозначно висловлюйте осуд щодо насильницької поведінки взагалі.

8. Знайте, коли вас постійно контролюють, принижують, примушують до чогось, використовують в спілкуванні з вами лайливі слова – це насильство.

9. Не вважайте, що ви заслужили на таке ставлення з боку дорослих. Ніхто, в тому числі ваші батьки, рідні, не має права принижувати вас, поводитися жорстоко стосовно дитини – це карається законом. В Сімейному кодексі (ст.. 150, ч. 7) написано: «Забороняються фізичні покарання дітей батьками. Та інші види покарань які принижують людську гідність. Дитина може податі до суду, до громадських організацій, якщо виховання не належне».

10. Навчаться розрізняти поняття «добро» і «зло». Все, що принижує людську гідність – є зло, все, що звеличує гідність людини – добро.

 

Телефонуй на Національну «Гарячу лінію» з питань протидії насильству та захисту прав дитини, щоб отримати допомогу – 386 (безкоштовно для абонентів МТС та Київстар).

 

Пам’ятка батькам

1. Пам’ятайте, що першим університетом життя для дитини є та сім’я в якій народилася дитина. Завдання обох батьків полягає в тому, що створити в сім’ї атмосферу любові, довіри, духовного настрою та комфорту.

2. Не дивіться на дитину як на особисту власність. Ви дали дитині фізичне тіло, а душа Ії належить світові. Сприймайте дитину як особистість єдину, унікальну і неповторну.

3. Не виражайте часто свого незадоволення, критики – це тільки породжує антагонізм в стосунках дітей і батьків.

4. Давайте дітям можливість відчувати Ваше визнання і схвалення.

5. Ніколи не старайтесь запевнити дитину в тому, що вона погана.

6. Будьте тактовними в стосунках з дітьми.

7. Давайте приклад емоційного самоконтролю і витримки.

8. Показуйте приклад позитивних дій ті вчинків дітям не на словах, а в конкретних справах.

9. Насильство над дітьми – це протиприродний акт, який забороняється законом. Так, в Сімейному кодексі сказано таке: «Забороняються фізичні покарання дітей батьками та інші види покарань, які принижують людську гідність. Дитина має право на належне батьківське виховання».

10. Завжди давайте дитині шанс на право бути кращою.

11. Пам’ятайте, що в сім’ї дитина пізнає, як взаємодіяти з іншими людьми, як ставитися до себе і до оточення, як упоратися з труднощами і, за великим рахунком, що таке життя.

 

Телефонуй на Національну «Гарячу лінію» з питань протидії насильству та захисту прав дитини, щоб отримати допомогу – 386 (безкоштовно для абонентів МТС та Київстар).

 

 

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки