Історія школи

1 вересня 1967 р.- день народження школи. В цей день відкрились гостинні двері для 1980 унів. Всього в школі було 45 класів і вони працювали в 3 зміни. Серед випускників був: Гавриленко, який загинув на кордоні держави.
        Першими директорами були:
Касьяненко Ігор Ігорович, Луценко Лідія Іванівна, завучем - Гусєва  Галина Зосимівна, організатором позакласної роботи - Ступич Маргарита Олександрівна.
        Вони згуртували творчий  дружній педагогічний колектив однодумців. Педрада   стала школою росту, творчих пошуків для вчителів. Школа стала 1 з найкращіх шкіл міста,  шкіл  передового досвіду.
Самоврядування в дитячому колективі через учком, в лавах якого були кращі з  кращих учителів школи - вони допомагали підвищувати успішність навчання в школі. І це приносило свої плоди.  57 учнів закінчили школу з золотими медалями, 300 учнів пішли шляхом своїх наставників - стали вчителями.
        Позакласна робота учнів завжди була козирем школи, працювало і працює багато гуртків, факультативів, творчих груп. Особливе місце посідає штаб "Пошук поїздки по місцях бойової слави, від перепису та ососбисте спілкування з учасниками визволення м.Херсона, збір експонатів для музею."
         Особливим захопленням була робота по збору матеріалів для шкільного музею. Вся школа цілих два роки готувалась до відкриття музею, ні один учень, ні один вчитель не залишився по за турботами щодо його владнання.
         Художння самодіяльність в школі була захоплююча. Учні школи в конкурсах по району та області займали призові місця завдяки вчителю співів та музики.
Серед випускників школи є вчені, артисти, лікарі, льотчики, агрономи, інженери, 20 ветеранів праці.
1. Конилова Ірина - педіатр (дитячий лікар).
2. Солов'йова Єлєна - лікар-офтальмолог.
3. Бабкина Надія - лікар-стоматолог.
4. Павлюшкина Ніна - педагог - методист.
5. Джанелидзе Джулвета - директор фото-ателье "Агфа".
6. Мороз Ігор - капітан дальнього плавання (Німеччина).
7. Простаков Олександр - бізнес - парфюмер.
8. Каракоз Микола - керівник агенства "Смарагд" (нерухомість).
9. Шишко Вікторія - програміст.
10. Скуявский Анатолій - нотаріус (приватна  нотаріальна контора).
11. Бойко Михайло Федорович - професор ХДУ.