День людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. А в Україні це також і день ветерана.

Менеджери Центру права та соціальної адаптації ШУП НВК № 48 Гателло Максим і Козлова Валерія завітали з привітаннями і солодощами до ветеранів праці, які багато років пропрацювали в нашій школі: Попкової Олени Іванівни та Федорової Галини Петрівни.

Fotoram.io 10

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок  бути  турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства.Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Благолійна акція «Від серця до серця»

Учні 1-11 класів НВК № 48 долучилися до благодійної акції «Від серця до серця» по збору канцелярії для дітей сиріт та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Сектором «Милосердя» шкільного учнівського парламенту НВК №48

20 вересня 2019 р. було передано до СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ Дніпровської у місті Херсоні радиканцелярії на суму 5053.40 грн.

Fotoram.io 4

Дякуємо кожному. Гарні справи роблять нас добрішими і

відкритішими один до одного.

Великдень для Героїв-захисників

Напередодні Великодня у Херсонському НВК № 48 відбулась благодійна акція «Від серця до серця». Учні 5-11-х класів, щоб привітати героїв ООС зі святом Світлої Пасхи, зібрали різні продукти харчування, солодощі та засоби особистої гігієни. 26-го квітня разом із вихованцями 6-А класу: Козловою Валерією, Гателло Максимом і Гасимовою Сабіною зібрану допомогу було урочисто передано голові ГО «Маскувальна сотня» Юрію Курило.

Юрій Курило висловив велику подяку організаторам й учасникам акції, а також зазначив, що цією акцією школярі примножили добро у нашому суспільстві та подарували героям ООС радість, світло і надію.

ekol2019

До дня Визволення Херсона від німецько-фашистських загарбників

13 березня 2019 р. Херсон відзначив 75-ту річницю з Дня визволення міста від фашистських загарбників. Щоб вшанувати пам'ять усіх тих, хто поліг у боях за рідний край, учні 5-11 класів Херсонського НВК № 48 взяли участь у різноманітних заходах присвячених цьому дню:

-  04.03.19 р. учні 11-А класу шоу – гурт «Мужики» (Ельведінов Кемран, Кривенцов Олександр, Ментешашвілі Ігор, Мерет Олег) посіли IIIмісце у міському конкурсі «Херсонщина пам’ятає…» в номінації «вокал» і виступили на церемонії нагородження (керівник Іванова Н.С.);

kherson2019-1

-         13.03.19 р. учні 6-Б класу (Ковтун Дмитро, Драган Олександр, Соловей Ганна, Деркач Анастасія) поклали квіти герою Радянського Союзу, керівнику Херсонської підпільної комсомольсько-молодіжної організації «Патріот Батьківщини» Кулику Іллі Олександровичу;

kherson2019-2

-         15.03.19 р. учні 6-А класу (Гасимова Сабіна, Руденко Кирило, Світельський Артем, Белінський Олексій, Гателло Максим) та учні 7-А класу (Герасім Діана, Потапенко Єлизавета, Гателло Анастасія) привітали зі святом ветеранів міської спілки Фурсенко Ольгу Захарівну та Казначеєва Володимира Петровича за сприяння члена міської ради ветеранів війни і праці Дубкової Любові Йосипівни.

kherson2019-3

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ ХЕРСОНСЬКОГО НВК № 48 В РАМКАХ ОБЛАСНОГО БЛАГОДІЙНОГО МАРАФОНУ «СОНЕЧКО В ДОЛОНЯХ»

Головною метою благодійного марафону «Сонечко в долонях - 2018/2019» стало сприяння розвитку почуття милосердя та толерантності, залучення дітей та молоді до розширення кола спілкування з соціально – незахищеними категоріями населення. До благодійних заходів долучилися учні закладу, лідери шкільного учнівського самоврядування, вчителі та батьки Херсонського НВК № 48.

Благодійний проект відбувався за напрямками:

• Діти – дітям
  • Діти – ветеранам та людям похилого віку
  • Діти – воїнам АТО

«ДІТИ-ДІТЯМ»

volonter2018

Різдвяні свята - дивовижний час, коли трапляються несподіванки, а повітря пахне добром, посмішками, сімейним теплом. Всі в очікуванні дива: ялинка, подарунки, сімейні веселощі... Але не всі діти зможуть відчути цю радість...

От ми і вирішили, учні-волонтери Херсонського НВК № 48, в рамках благодійного марафону «Сонечко в долонях», привітати солодощами дітей, які потребують уваги з особливими освітніми потребами. Створити для них святковий настрій і подарувати часточку добра.

Оголосили благодійну акцію «Ялинка» по збору солодощів, в якій брали участь усі бажаючі учні 1-11 класів. Передано солодкі подарунки в НВК № 29 в групу дітей з особливими освітніми потребами.

Спільно з театральним гуртком (керівник Красновид А.С.) учні-волонтери НВК № 48 підготували театралізоване привітання і здійснили добру справу – привітали та роздали 75 новорічних подарунків дітям нашого закладу, які потребують особливої уваги.

Ми прагнемо через подарунки передати частинку добра та світла, віру в те, що мрії збуваються!

«ДІТИ – ВЕТЕРАНАМ та ЛЮДЯМ ПОХИЛОГО ВІКУ»

volonter ng20182

Під час благодійного марафону школярі-волонтери виявили увагу до людей похилого віку.

Гарні привітання з Новим роком та Різдвом Христовим підготували учні-волонтери Херсонського НВК № 48 вчителям-ветеранам нашого закладу та подарували новорічні кошики із солодощами.

Ми побачили в очах наших ветеранів-вчителів майже дитячу радість. Подібне залишається в наших серцях назавжди. Це те, що змушує по-іншому дивитися на сучасне життя, змінює нас на краще.

volonter ng20183

Такі добрі справи допомагають відкрити наші серця до загальнолюдських чеснот: чесності та щирості у відносинах, відповідальності та взаємодопомоги, шанобливого ставлення молоді до людей похилого віку.

Ми щасливі, що змогли долучитися до цієї благодійності. Кожна людина у наш непростий час повинна відчути піклування, відчути добрі справи.

Кожен має право на новорічну радість, а цей благодійний марафон якраз і дає можливість подарувати частинку тепла та хороший настрій, тим хто найбільше цього потребує.