Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Нові знання

 

Допоможемо зимуючим птахам 2022

З метою вивчення особливостей життя зимуючих птахів, формування інтересу до живої природи та залучення  учасників освітнього процесу до Всеукраїнській акції « Допоможемо зимуючим птахам» , учителі НВК № 48 провели ниску екологічних заходів докладніше..

«Зі Святим Миколаєм свято зустрічаємо!»

Зима! Час дарунків і веселих свят. Кожна дитина в ці передсвяткові дні в очікуванні чогось чарівного, доброго, казкового. Але не всім дітям пощастило мати сім’ю, люблячих турботливих батьків. Тому, кожний рік, на передодні свята Святого Миколая, учні нашого закладу беруть активну участь в благодійній акції «Зі Святим Миколаєм свято зустрічаємо!» - збір новорічних подарунків для дітей пільгових категорій району, міста і області, ветеранів війни і праці, самотнім, тимчасово переміщеним із зони АТО.

Не став винятком і цей рік. З 14 по 18 грудня 2021 року в нашому закладі були проведені благодійні заходи «Зі Святим Миколаєм свято зустрічаємо!», в рамках яких були зібрані святкові подарунки (солодощі та канцелярське приладдя). Завдяки небайдужості учнів 1-11 класів, батьків, педагогічного колективу Херсонського загальноосвітнього НВК № 48, святкові подарунки отримали діти – сироти, які навчаються в нашій школі; в рамках благодійної акції «Подаруй дарунок сироті» були зібрані святкові подарунки для дітей Олешківського та Степанівського інтернатів. Морські піхотинці, які захищають нас в АТО отримали від нас до свята Святого Миколая солодкі подарунки.

Дякуємо вам за милосердя і доброту! Ви долучились до чарів Святого Миколая – здійснили чиюсь маленьку мрію.

Зі Святим Миколаєм свято зустрічаємо

       

Міжнародний День Волонтера

5 грудня – Міжнародний День Волонтера. Волонтерство є досить поширеним явищем в сучасному світі. За даними європейських моніторингів, більш ніж половина дорослого працездатного населення задіяна до волонтерського руху, а це означає в ціннісному аспекті, що допомагати іншим, бути соціально активним та займатися суспільно корисною справою – це престижно.

Активність учнів нашої школи у всіх благодійних акціях свідчить про те, що вони підтримують європейські традиції волонтерства. 6 грудня 2021 року до виконавчого комітету Дніпровської районної у місті Херсоні ради з нагоди Міжнародного Дня Волонтера запросили активістів волонтерського руху. Наш заклад, який став переможцем у традиційному районному конкурсі, на цьому заході представляли активні учасниці волонтерського руху шкільного учнівського парламенту НВК №48 «Х-ФАКТОР», учениці 9А класу Козлова Валерія та Швець Олена. Вони презентували втілені у життя проекти, спрямовані на допомогу дітям пільгових категорій, дітям сиротам, ветеранам, людям з інвалідністю. Зі словами великої вдячності дітям, їхнім батькам і педагогам за плідне партнерство у сфері соціального захисту Голова районної ради Анатолій Толокнов відзначив команду волонтерів нашої школи ексклюзивними дипломами «Волонтер року» і цінними подарунками.

Вітаємо, пишаємось, зичимо перемог у майбутньому!

Волонтери

Благодійна акція "Яблучко"

яблучко2021

Завдяки людській здатності — безкорисливо прийти на допомогу іншим — у цьому світі не зникає добро.

Яскравий приклад милосердя та не байдужості -  традиційна благодійна акція «Яблучко», яку із року в рік проводить шкільний парламент НВК №48. Завдяки небайдужості учнів, батьків та вчителів нашої школи, ці корисні фрукти дістались саме тим, хто найбільше їх потребує, а саме: 100кг. яблук отримали вихованці Обласного будинку дитини м. Херсона, 180кг – Херсонська обласна спілка ветеранів.

 

Дякуємо всім, хто не залишився байдужим!

 

Завдяки людській здатності — безкорисливо прийти на допомогу іншим — у цьому світі не зникає добро.

Яскравий приклад милосердя та не байдужості -  традиційна благодійна акція «Яблучко», яку із року в рік проводить шкільний парламент НВК №48. Завдяки небайдужості учнів, батьків та вчителів нашої школи, ці корисні фрукти дістались саме тим, хто найбільше їх потребує, а саме: 100кг. яблук отримали вихованці Обласного будинку дитини м. Херсона, 180кг – Херсонська обласна спілка ветеранів.

Дякуємо всім, хто не залишився байдужим!

З добром у серці

Доброта, милосердя, співчуття, як багато вкладено в зміст цих слів. Кожен з нас в своїй буденності багато чує про благодійність та не завжди замислюється і усвідомлює про важливість своєї участі у ній.

Ми, учасники шкільного самоврядування Херсонського НВК №48, завжди пам’ятаємо про тих, хто потребує нашої допомоги. Із року в рік за ініціативою шкільного парламенту та всебічної підтримки всіх учнів, учителів та батьків, в нашій школі проходить благодійна акція «Від серця до серця» - збір канцелярського приладдя для дітей пільгових категорій. Цей рік не став винятком. Робити добро легко і приємно. Тож дякуємо всім, хто долучився до акції. Разом ми зробимо світ добрішим.

Центр інформації та зв’язків з громадськістю

благодійна акція від серця досерця 2021

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки