Волонтер року 2018

ВОЛОНТЕРОМ БУТИ КРУТО!

Волонтерство – цікаве заняття, яке приносить задоволення, нові знайомства, а головне – допомагаючи людям та природі, ми даруємо добро навколишньому світу, а натомість отримуємо можливість сповна розкрити свій потенціал.

До Всесвітнього Дня волонтера було проведено багато різноманітних заходів і серед них - міський заочний конкурс «Волонтер року- 2018».

11 грудня в Херсонському міськвиконкомі відбулося урочисте нагородження кращих волонтерів міста Херсона. Серед учасників заходу почесним званням «Волонтер року - 2018» нагороджений лідер учнівського парламенту Херсонського НВК № 48 Мерет Олег (учень 11-А класу).

Учні-волонтери шоу-групи «Мужики» (керівник Іванова Н.С.) виступили на урочистостях і привітали присутніх гостей піснею.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

volonter2018

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «ЯБЛУЧКО»

З 08.11. по 15.11.поточного року в Херсонському НВК № 48 проходила благодійна акція по збору яблук для дітей - сиріт. До акції були запрошені всі бажаючі. Учні-волонтери зібрали 93 кілограми смачних та соковитих яблук різних сортів. Долучилися до корисної та доброї справи: 5-А, 5-Б, 5-В, 5-Г, 6-А, 6-В, 7-А, 7-Б, 8-А, 8-Б, 9-В, 10-А класи.

16 листопада лідери-волонтери 10-А класу доставили пакети з яблуками для дітей сиріт до Херсонського обласного будинку дитини по вул. І. Кулика 149-А.

yabluko2018

ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ

Щоб повірити в добро, треба почати робити його.

Якщо робити хоча б «краплинку» добра щодня, то це увійде в звичку. Бажання творити Добро об’єднує нас. Спільними зусиллями ми допомагаємо тим, хто цього потребує.

Нещодавно відбулась Всеукраїнська благодійна акція «Від серця до серця», в якій брали участь учні 2-11 класів Херсонського НВК № 48. Було зібрано канцелярського приладдя на суму 1926 грн. і передано до служби у справах дітей Дніпровської районної у м. Херсоні ради.

За словами начальника служби у справах дітей Лілії Лісовик, на обліку служби у справах дітей перебуває 77 дітей різного віку, які опинилися в складних життєвих обставинах, тож, звичайно, усі речі та канцтовари зібрані під час благодійної акції «Від серця до серця», будуть передані адресатам і стануть у нагоді їм та їхнім  сім’ям.

vid serd2018

Виконавчий комітет, служба у справах дітей Дніпровської районної  у м. Херсоні ради висловлюють вдячність усім, хто долучився до благодійної акції і, в першу чергу, педагогічному колективу, учням та батькам  НВК № 48 за небайдужість та турботу про дітей, які потребують допомоги.

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «ДОПОМОЖЕМО У ЛІКУВАННІ ТЕРЕМЕНКУ ВОЛОДІ»

10 жовтня 2018 року Шкільним учнівським парламентом була проведена акція «Допоможемо у лікуванні Теременку Володі, учневі Херсонського Таврійського ліцею мистецтв», на якій було зібрано 2 647 грн.

Дякуємо учням, батькам, вчителям!

Дякуємо кожному, хто відгукнувся!!!

dopomoga1 2018