Всесвітній день Землі

20 березня до Всесвітнього дня Землі у Херсонському №НВК48 відбулися ранкові зустрічі, під час яких учні обговорювали  важливість  дбайливого ставлення до природи. Свято запроваджене у день весняного рівнодення, коли пробуджується природа і починається новий рівень її розвитку. В результаті своєї життєдіяльності людина завдає значної шкоди нашій планеті, що може призвести до її руйнування.  Тому міркували про свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища,  складали  практичні поради на кожен день "Як залишатись дружнім до довкілля".  Діти дізналися про історію та мету створення цього свята, досліджували цікаві факти про планету,  відшукали цікаву інформацію про Землю, взяли участь у вікторині, відповіли на запитання анкети до Дня Землі.

Посилання на Facebook

ПРИЄДНАЙСЯ ДО ВЕЛИКОЇ НАУКИ!

Співдружність «Національний центр Мала академія наук України» (Київ) - Європейський Центр ядерних досліджень (CERN, Женева) – Всеукраїнський Клуб почесних послів науки ЦЕРН в Україні (Київ) – комунальний заклад «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради (Херсон) запросив здобувачів освіти та педагогів , які цікавляться наукою, зокрема фізикою, взяти участь в ексклюзивному телемості «Дослідження частинок з позамежжя світу в CERN». Учні 8-А і 8-Б класів Херсонського №НВК48 під керівництвом учителя фізики Тараса Шевченка взяли участь в онлайн телемості "Малої академії наук України". Під час заходу спікером телемосту була продемонстрована наукова робота з фізики на тему: " Фізика космічних променів CERN та співпраця з NASA". Учні дізналися цікаву інформацію про космічні промені, про організацію і структуру роботи Малої академії наук України.

26.01.20243

РІЗДВЯНИЙ БУКЕТ ЗАМІСТЬ ЯЛИНКИ

З 20 по 29 грудня в Херсонському державному аграрно-економічному університеті проходив конкурс-челендж:«GREENLIFE CHALLENGE – CHRISTMAS BOUQUET INSTEAD OF A CHRISTMAS TREE (РІЗДВЯНИЙ БУКЕТ ЗАМІСТЬ ЯЛИНКИ)» для учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Конкурс спрямований на виховання екологічної свідомості підростаючого покоління, виховання в учнів бережного ставлення до природи.

Конкурс проводився на кафедрі лісового та садово-паркового господарства ХДАЕУ.

У челенджі взяли участь і здобувачі освіти Херсонського НВК №48

Журі визначило шість номінацій: Різдвяний вінок, Новорічний ексклюзив, Креативна Ялинка, Новорічна інсталяція, Еко-Ялинка, Юні GREEN-лайфовці.

Переможцями конкурсу стали Малозьомова Діана 11-А клас, колективна робота учнів 11-А класу(класний керівник Сакун І. О.), 7-В класу(класний керівник Григоренко З. Г.), Данильченко Злата 3-Б (класний керівник Юшкалюк Т. С.)

Переможців та учасників конкурсу, їх керівників та батьків привітав ректор Херсонського державного аграрно-економічного університету Юрій Кирилов. Юрій Євгенович відзначив творчу активність та ініціативу всіх учасників, вручив почесні грамоти та новорічні подарунки кожному учаснику та творчим колективам.

Різдвяний букет–це екологічно, зручно, сучасно та креативно!

РІЗДВЯНИЙ БУКЕТ ЗАМІСТЬ ЯЛИНКИ

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Сучасні масштаби екологічних змін привертають увагу дорослих і підлітків. Екологічна ситуація вимагає інтенсивних дій юного покоління. Отже, учні й учителі НВК №48 активно долучаються до екологічних акцій і конкурсів і здобувають перемоги.

І місце – Дроботенко Валерія (керівник Ірина ХАВРУСЬ) у конкурсі «Плекаймо сад»

ІІ місце – колектив учнів (керівник Ірина ХАВРУСЬ) у конкурсі «Юннатівський зеленбуд»

ІІ місце – учні 5-Д класу (керівник Ольга РОДЕНКО) у конкурсі «Галерея кімнатних рослин»

Всеукраїнська акція Птах року – 2021 « Синиця чубатий»

Для привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів та їх природних біотопів у НВК № 48 було проведено низку заходів просвітницького спрямування

З метою залучення учнів до Всеукраїнської акції екологічного спрямування « Птах року 2021 – Синиця чубата», було проведено тренінгове заняття. Представники НПП « Нижньодніпровський» презентували слайд-фільм про особливості живлення синиці чубатої , ареал поширення, значення у природі та житті людини. Учням запропонували пограти в інтерактивну екологічну гру« Збережи дитинчат синички у дуплі».

Такі традиційні щорічні зустрічі екологічного спрямування є основою виховання в учнів належного ставлення до пернатих друзів.

Всеукраїнська акція Птах року  2021  Синиця чубатий