Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Нові знання

 

Всеукраїнська науково-практична конференція

16-17 листопада в Херсонському державному університетівідбулась Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю

"Форми дистанційної роботи при підготовці здобувачів природничих спеціальностей".   Учитель географії Херсонського №НВК48 Хаврусь І.М. взяла участь у роботі конференції, представила свій досвід роботи у школі. Актуальна тема виступу"Використання даних дистанційного зондування Землі у дослідницьких роботах на уроках географії"викликала зацікавленість у присутніх. Учитель презентувала форми дослідницьких проектів на уроках та в позашкільний діяльності за допомогою дистанційного зондування землі, розповіла про шляхи використання супутникових знімків на уроках географії в школі, оскільки сьогодні важко уявити географію без використання сучасних технологій.

Щира подяка організаційному комітету за високий рівень конференції та можливість дискутувати на важливі теми сьогодення,надавати природничу освіту якісно й цікаво для учнів, студентів.

photo 2023-11-22 21-31-09

photo 2023-11-22 21-31-12

Тренер-педагог

Учителі Херсонського №НВК№48 Хаврусь І. М. та Коскіна Л. В. успішно опанували програму навчання тренерів-педагогів для підвищення кваліфікації вчителів закладів освіти, які забезпечують реалізацію Державного стандарту базової середньої освіти на першому (адаптаційному) циклі базової середньої освіти. Наступний крок – передати свої знання педагогам. Плідної роботи, колеги!

photo 2023-11-12 11-31-27

Освіта, мистецтво, спорт - сучасна інтеграція

10-11 листопада 2023 року вчитель Херсонського №НВК№48 Алексашкін Микола В’ячеславович взяв участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі з міжнародною участю "Інтеграція мистецької, освітньої та спортивної складових в хореографії: сучасний стан і перспективи розвитку". На заході виступила представниця Японії Акіяма Еріка, професорка Токійського дівочого університету фізичного виховання, вона провела майстер-клас з техніки "Розвантаження та відновлення працездатності учнів після тривалих тренувань". Техніку викладання класичного танцю на початковому рівні для школярів молодшого шкільного віку, презентувала солістка балету Національного театру опери і балету, доктор наук, професорка кафедри народної хореографії Київського національного університету культури і мистецтв,  педагог і наставник Алексашкіна М. В. Цвєткова Лариса.Лектори надали безцінний матеріал, дуже цікавими і корисними стали теоретичні і практичні майстер-класи.

photo 2023-11-12 11-26-46

Медіаграмотність під час війни

30.10.2023 року в рамках спільного проєкту Херсонської ОБД ім. Дніпрової Чайки, ЦДБ м. Херсон та бібліотек загальноосвітніх навчальних закладів міста відбувся тематичний медіатренінг “Протидія дезінформації в контексті російсько-української війни, як інструменту подолання розриву довіри”. Освітяни Херсонського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу №48 Херсонської міської ради навчались декодувати інфоповідомлення, аналізувати маніпулятивні плакати, створені за допомогою ШІ, діпфейки, наративи, складові ІПСО, факти й судження, інформування й пропаганду.

Інтерактивні вправи допомогли педагогам застосувати набуті знання на практиці і правильно відповідати на питання вікторин.

Під час рефлексії дійшли таких загальних висновків:

*знання з медіаінформаційної грамотності стають все більш затребуваними, особливо в умовах війни;

*вони допомагають розрізняти правдиву та неправдиву інформацію, яка може впливати на наші погляди, емоції та рішення.

*в умовах воєнного часу, дезінформація та пропаганда можуть загрожувати національній безпеці, демократії та правам людини.

*медійна грамотність дозволяє нам перевіряти факти, знаходити альтернативні точки зору та робити власні висновки.

  • photo 2023-10-31 14-26-04
  • photo 2023-10-31 14-26-09

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки