Урок – безпеки «Безпека починається зі звички»

19.02.2019 р. в Херсонському НВК №48 відбувся захід «Безпека починається зі звички», на якому були присутні: головний спеціаліст управління освіти з охорони праці та безпеки життєдіяльності Кошелюк Тетяна Василівна та провідний фахівець Дніпровського РВ м.Херсона ГУ ДСНС України у Херсонській області Чижевич О.О.З метою навчання підростаючого покоління правилам безпечної поведінки, навичкам діяти індивідуально та колективно під час надзвичайних ситуацій вихованці гуртка «Школа безпеки» (керівник гуртка Хаврусь І.М.) підготували для учнів 5-6-х класів змістовну програму: гра-вікторина «Щоденна безпека», конкурси «Екстрена валіза» та «Юний художник», де учні мали змогу швидко зібрати речі першої необхідності під час надзвичайної ситуації та відтворити і назвати дорожні знаки. Під час заходу було нагороджено учнів, які взяли участь у шкільному конкурсі малюнків та поробок «Безпека починається зі звички». Наприкінці заходу із зацікавленням школярі переглянули виступ агітбригади ЮІДр «Стоп-кадр», учасники якої закликали дотримуватись правил дорожнього руху та бути обережними на дорозі.

bezpeka2019

ТИЖДЕНЬ ЕКОЛОГІЇ

Тиждень єкології

eko2018

ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Згідно плану шкільного учнівського парламенту 18.12. 2018 рокувідбулася звітна загальношкільна конференція лідерів учнівського самоврядування, в якій брали участь лідери 5-11 класів, вчителі, адміністрація школи.

Урочисте відкриття зібрання порадував виступ популярної шкільної шоу-групи «Мужики».

На порядку денному було розглянуто питання:

1.Аналіз діяльності шкільного учнівського парламенту за І семестр 2018-2019 навчального року.

Звітували: Президент Шкільного учнівського парламенту, представник клубу «Лідер», учениця 11-А класу Кузьмова Анастасія та лідер-волонтер 2018 року учень 11-А класу Мерет Олег.

2.Презентація кращих пропозицій дизайну коридорів нашої школи від учнів класних колективів.

Звітували: учні-лідери 5-Б, 6-Б, 7-А, 8-А, 8-В, 9-Б класів. Були представлені цікаві ідеї дизайну наших шкільних коридорів.

Член президії загальношкільної конференції, директор школи Кірцхалія Олена Петрівна, урочисто провела нагородження класних колективів і школярів, які брали участь у конкурсах та заходах різного рівня.

На заході виступив з новорічною композицією хореографічний колектив школи «Доміно» (керівник – Виборна Г.В.)

SHUP1 1

Під час підбиття підсумків секретар президії, лідер парламенту , учениця 9-Б класу Козлова Марія оголосила Проект рішення учнівської конференції:

І. За підсумками, роботу шкільного учнівського парламенту Херсонського НВК № 48 оцінити на «Задовільно».

ІІ. Центрам учнівського самоврядування Херсонського НВК № 48 розробити загальний план дій для покращення своєї роботи в структурі парламенту.

ІІІ. Кращі учнівські ідеї дизайну коридорів нашої школи допрацювати і подати на впровадження у загальношкільний проект «Дизайн коридорів моєї школи».

ІV. Учнівському колективу  школи продовжити роботу за напрямами, передбаченими системою виховної роботи навчального закладу.

V. Ознайомитись із Статутом учнівського самоврядування , який розміщено на сайті нашої школи.

За такий проект рішення учасники конференції проголосували одноголосно.

Бажаємо учнівському самоврядуванню успіхів та нових звершень!

SHUP1 2

ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ

camov20181У форматі Всеукраїнського Дня місцевого самоврядування 07 грудня 2018 року відбулась II сесія XIII скликання Міського учнівського парламенту на базі Палацу дитячої та юнацької творчості, де були підведені підсумки роботи шкільних парламентів, роботи шкільних блогів, також оголошували результати міського екологічного конкурсу "Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета".

Учнівський колектив 3-А класу (керівник Савченко В.В.) нагороджено грамотою за І місце в міському конкурсі на кращий агітаційний плакат «Сміття – цінний ресурс».

У сесії брали участь делеговані учні 11-А та 10-А класів: Пенізева Карина та Цап Кирило (клуб «Феміда»); Бузинська Аліна, Мала Вікторія (клуб «Дивосвіт»).

На сесії був присутній начальник управління освіти Херсонської міської ради Ніконов Ю.М., який привітав шкільних лідерів самоврядування із святом та побажав наснаги, витримки, успіху у розвитку учнівського самоврядування.

camov20182

Підсумкову ІІ сесію ХІІІ скликання завершив яскравий виступ вокального колективу шоу-групи «Мужики» Херсонського НВК № 48 (керівник – Іванова Н.С.).