Вхід/Реєстрація

Наша школа

Девіз школи
За видноколом видно коло,
Допоки б'ється серце - йди,
Усе життя, по суті, школа,
Й легкого іспиту не жди.


Гімн школи

Рідна школо, ти чудова,
Ти для мене другий дім.
Сорок восьма, рідна школо!
Тобі співаемо цей гімн.
З тобою разом ми зростаєм,
Нам віддаєш свої знання,
Разом дитинство проводжаєм
І починаємо доросле життя.
Найкращі почуття мене переповнюють,
Коли я згадую шкільні роки,
Учительку ласкаву та привітну,
Що вперше посміхнулася мені.
Ми виростаєм і може доля наша
Нас розєднає, але вірю я,
Завжди ми будем згадувати разом
Хвилини нашого найкращого життя.

 

Розрахунковий рахунок:

БО Благодійний фонд

"Нове покоління міста Херсона"
НВК №48 р/р 26003052205284
Код ЕДРПОУ 40450494
МФО 352479
ПАТ КБ "Приватбанк" м.Херсона

Нові знання

 

«Ми у відповіді за тих, кого приручили»

Піклуватись про братів наших менших зовсім не важко. Бачити очі тварин, які випромінюють вдячність та відданість дуже приємно. Таку можливість отримали учні нашого закладу в рамках міського екологічного конкурсу «Челендж добрих справ» та інформаційно-просвітницької акції «Ми у відповіді за тих, кого приручили», які організовані Комісією з питань екології та здорового способу життя МУПу за підтримки Управління освіти Херсонської міської ради.

Учні НВК№48 зібрали багато їжі, посуду, речей та ліків для притулку «4 лапи», волонтером якого багато років є вчитель нашого закладу Каюда Лариса Анатоліївна. Вона допомогла доставити наші подарунки до притулку.

Після уроків активісти шкільного самоврядування нагодували безхатніх тварини, які мешкають в нашому районі.

Робити добро, приємно - це гасло шкільного учнівського парламенту «Х-ФАКТОР» НВК№48. Приєднуйтесь!

https://drive.google.com/file/d/1qNabd5XI_8u_ht3QsMaTEao6GdKgBdVd/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1EFXCEooM8DCXPyPk8Do3O4z_-DPKrTN6/view?usp=sharing

«Хочу цим заразитись!»

Ось уявіть: у вас немає настрою – десь зник у невідомому напрямку. І хто або що може виправити ситуацію? СОНЕЧКО! І це я не про небесне світило, і не про комашку, а про свою подругу і однокласницю Дашу. Дійсно, одна її поява здатна розігнати усі хмари песимізму і навіяти тепло та затишок, а ще вона – найкраща учениця у школі (за моєю власною версією і версією нашого класу)! Не вірите? Так зараз я трішки про неї розповім – і ви все зрозумієте!

Кажуть, «землю прикрашає сонце, а людину – праця». Для школяра головна праця і обов’язок – це навчання. Багато людей спочатку «запалюються» мрією гарно навчатися, але одразу «згасають», розуміючи, який об’єм роботи їх чекає. Даша «палає» цим бажанням уже багато років. І, до речі, не просто мріє, а втілює задумане у життя. Ми знайомі з першого класу, і я не пригадаю (навіть, коли дуже намагаюся) моменту, коли б Даша закинула навчання і спочивала на лаврах. Мою подругу можна порівняти із невтомною бджілкою-трудівницею або мурашкою! Саме так! Даша може повністю віддаватися навчанню та досягати великих успіхів. Вона завжди відповідально ставиться до обов’язків. Постійно цікавиться новою інформацією та відкрита до нових знань. Моя подруга – приклад допитливості й працелюбності: може цілісінький день просидіти за книгами, і наступного дня у школі буде із задоволенням ділитися отриманими знаннями. За це отримує  вже котрий рік Похвальні листи та грамоти, подяки за перемоги та призові місця у різноманітних конкурсах (як інтелектуальних, так і творчих).

Вільний від шкільних занять час Даша присвячує поглибленому вивченню англійської мови. До цього ще й має акторські здібності: неодноразово ми разом брали участь у театральних постановках.

Окрім того, що Даша є талановитою ученицею, вона ще й прекрасна людина. Даша ніскілечки не страждає на «зіркову хворобу» (враховуючи її заслуги, це цілком могло б статися). Справедливість, чуйність, щирість – це про мою подругу! Даша завжди готова прийти вам на допомогу та дати потрібну пораду (і не лише у справах навчання). На мою подругу завжди можна розраховувати, бо вона здатна підтримати у скрутну хвилину і словом, і ділом. Даша вміє тримати таємниці за сімома печатками. Це та людина, на яку цілком можна покластися!

Ось така моя найліпша подруга! І ви ще сумніваєтеся, що Даша – найкраща?

Вибори 2021

22 вересня 2021р у Херсонському НВК №48 відбулись вибори президента шкільного учнівського парламенту, які були організовані та проведені за всіма законами демократичного суспільства.

На посаду президента претендувало п’ять кандидатів:

  1. Стельмах В., учениця 7А класу;
  2. Фадичева В.,учениця 7В класу;
  3. Соценко А.,учениця 8Б класу,
  4. Підгорна Я., учениця 8В класу,
  5. Драган О., учень 9Бкласу,

Усі кандидати, в рамках передвиборчої агітації, презентували свої програми, поділились своїми планами на майбутнє, відповіли на запитання, що вони планують зробити, щоб шкільне життя було ще цікавіше.

У виборах взяли участь учні 5- 11 класів та педагогічний колектив нашої школи. Кожен бажаючий отримав виборчий бюлетень та зміг зробити свій вибір. Загалом проголосували 428 виборців. За підрахунком голосів, більшість проголосували за Драгана Олександра, учня 9Б класу, тож його обрано президентом шкільного учнівського парламенту.

Ми вітаємо Олександра із отриманням такої відповідальної посади та бажаємо успіхів у роботі, підтримки команди однодумців – членів шкільного парламенту, та виконання всіх передвиборних обіцянок!

Прес-центр.

Вибори 2021

Форум президентів учнівського самоврядування

19 травня 2021 р. у онлайн режимі  відбувся  Х Форум  президентів учнівського самоврядування освітніх закладів міста Херсон на тему: «Шляхи удосконалення учнівського самоврядування».

13 учнівських  лідерів поділилися  здобутками учнівського самоврядування  своїх закладів освіти.   Кожен з доповідачів  розкривав  обрану тему завдяки   презентації або відеоролику.

Форум президентів учнівського самоврядування

НВК №48 посіла ІІІ місце за презентацію «Як ми удосконалили  роботу нашого шкільного парламенту».

Шкільний парламент «Веселка» 2020-2021н.р.

Колаж-отредактированный

Контактна інформація

Вулиця 28 Армії, 14  

Телефон: (0552) 35-27-94, 35-27-97

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

           This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Партнери

FREEhost.UA - украинский хостинг и аренда сервера

 Центральна дитяча бібліотека ім. Л. Українки