Читати – це класно! Книга – це круто!

Читати - це круто, адже книги відкривають перед нами безліч нових світів. Це можливість подорожувати в часі та просторі, знайомитися з цікавими людьми та переживати неймовірні пригоди.

На уроках читання за програмою «Інтелект України» учні знайомляться з творчістю таких видатних письменників, як Марк Твен, чий гумор та жвавий стиль привертають увагу дітей. Вони відкривають для себе захоплюючі пригоди героїв, які залишають неймовірне враження. Крім класичних авторів, учні також знайомляться із сучасними письменниками, такими як Всеволод Нестайко, чиї твори, наповнені фантазією та чарівністю,

захоплюють уяву та вчать дивитися на світ по-новому. Такі уроки не лише розширюють літературний кругозір дітей, але й надають їм можливість відчути справжню радість від читання та відкрити для себе безмежні можливості літературного світу.

Знайомство з творчістю видатних письменників збагачує внутрішній світ дітей, розвиває їхню уяву, мовлення та творчі здібності.

Знімок екрана 2024-02-16 212944

Онлайн – це повноцінна частина життя сучасних дітей

Саме в інтернеті вони навчаються, шукають нові знання та інформацію для виконання домашніх завдань, спілкуються з друзями по всьому світу, стежать за життям улюблених блогерів в Instagram та влогерів в YouTube. Інтернет дозволяє дітям бути в курсі подій, ділитися фото- та відеоконтентом, розважатися. Але ж крім очевидних бонусів, інтернет несе і загрози. Екран телефону чи планшету створює ілюзію захисту та безпеки, але зі збільшенням кількості користувачів, злочини в інтернеті набувають все нових форм. Актуальність проблеми безпеки дітей та молоді в інтернеті не викликає жодного сумніву.

Навчальною програмою курсу «Інформатика» за НПП «Інтелект України» передбачено вивчення питань безпечної поведінки дитини в соціальному середовищі. Важливо озброїти здобувачів освіти знаннями про ризики в інтернеті, сформувати у них розуміння необхідності дотримання правил безпечної поведінки в міжнародній комп’ютерній мережі.

Під час навчальних занять у формі гри діти знайомляться з правилами безпечної роботи в інтернеті, вчаться уникати небезпеки, спілкуванню в інтернеті, створюють пам’ятку користувача.

Знімок екрана 2024-02-11 154001

Винахідники та митці України

На уроках "Я пізнаю світ" учні мають унікальну можливість ознайомитися з великими постатями винахідницького та творчого світу України. Вони вивчають біографії та досягнення видатних українських винахідників, які змінили технічний прогрес і внесли вагомий вклад у розвиток науки та технологій.

Паралельно з вивченням винахідників, учні також досліджують світ українських митців. На уроках діти розкривають таємниці їхніх творів, розвивають хист до естетичного сприйняття та творчого мислення.

Цей підхід дозволяє учням глибше зрозуміти історію та значущість своєї культури, а також надихає їх на власні досягнення та виявлення талантів. Уроки "Я пізнаю світ" стають не лише засобом засвоєння знань, але й джерелом невичерпної мотивації для творчого розвитку учнів.

04.02.20241

Симетрія і мистецтво

До слова «симетрія» ми звикаємо з дитинства. Симетрію ми зустрічаємо всюди – в природі, техніці, мистецтві, науці. Вона, без сумніву, радує людське око, є натхненням для багатьох письменників і художників. Симетрію, по праву, можна назвати втіленням краси і гармонії.  Принцип «симетрії» використовуютьтретьокласники під час виконання творчих робіт з інтегрованого курсу «Мистецтво». Це витинанки, рослинний орнамент, прикрашання декоративної тарілки, виготовлення обємних геометричних форм, тощо. Залучення всіх школярів до продуктивної творчої діяльності сприяє розвитку творчої особистості.

29.01.20242

«Історичними стежками» на уроках ЯПС

На уроках "Я пізнаю світ" за програмою "Інтелект України" учні 4 класу рухаються «історичними стежками», щоб глибше вивчати минуле.

Діти дізнаються про життя людей, про їхні звичаї та традиції. На уроках використовуються різні методи навчання. Учні читають тексти, дивляться відео, слухають розповіді вчителя, розгадують кросворди, ребуси, а також відвідують віртуально історичні місця, де знайомляться з архітектурними пам'ятками, музеями, експонатами, збираючи цікаві факти про життя людей у минулому.

Цей дослідницький підхід не лише розширює їхні знання, але й розвиває цікавість до історії.

21.01.2024