Звіт про проведення тижня основи здоров’я в школі

Згідно щорічного плану школи з 18 березня по 22 березня 2019 року проходив тиждень основ здоров’я, на якому проводились різноманітні виховні заходи, тренінги, уроки-безпеки, конкурси, виступ агітбригади, презентації та ігри.

Розпочався тиждень конкурсом малюнків «Здорово бути здоровим!». Протягом тижня проводився конкурс кросвордів, ребусів, віршів на тему «Здоров’я – моя цінність» (5-9 класи).

Для учнів п’ятих класів був проведений тренінг «Дитина в автономній ситуації». Учні 5-А класу виготовили пам’ятки «Безпека на дворі».

Для учнів шостих класів була проведена вікторина «Що я знаю про здоров’я», де учні згадали про чинники здорового способу життя, закликали всіх присутніх вчитися бути здоровими та зберігати своє життя.

В приміщенні шкільної бібліотеки на учнів чекала виставка-огляд літератури «Зроби свій вибір» протягом всього тижня.

Також для учнів 7-х класів проводився захід «Безпека у побуті».Учні дізналися багато корисної інформації, яку зможуть використати у повсякденному житті, отримали допомогу у профілактиці зміцнення здоров’я та формуванні культури здоров’я.

Для учнів 8-Б класу була проведена виховна година «Шкідливим звичкам скажемо – НІ!», де учні виготовляли колажі, а потім захищали свої роботи з поданої теми. Також для учнів було проведено анкетування: «Моє ставлення до паління».

В 10-А класі відбувся відеолекторій «Репродуктивне здоров’я молоді».

Для учнів молодшої школи (1-х, 2-х, та в 3-В класах) був проведений урок-безпеки «Ні! Пожежам на Землі». Під час заходу дітей ознайомили з історією походження вогню, яку користь і небезпеку він приносить. Також учням нагадали про основні правила протипожежної безпеки в побуті.

21 березня шкільна агітбригада «Пожежний Аllians» (керівник: Хаврусь І.М.) дружин юних пожежних-рятівників брала участь у районному конкурсі агітбригад членів ДЮПР-2019 і посіла І місце.

22 березня до Всесвітнього дня води для учнів 9-А класу був проведений захід « Вода – це життя!» за участю представника Нижньодніпровського національного парку Т.М. Крючковой, яка звернула увагу учнів на важливе значення води в житті та діяльності людини, проблем щодо нераціонального використання та забруднення водних ресурсів нашої області.

Тиждень основ здоров’я виявився насиченим, цікавим, довів, що інформація отримана на уроках, необхідна у сучасному світі.

Учні показали добрі знання з предмету, вміння застосовувати їх на практиці, отримали позитивні емоції.

ocnov zdor 2019 1

ocnov zdor 2019 2