11 скликання Міського учнівського парламенту

8 grudnya08 грудня 2016 року на базі Херсонської  гімназії  № 6 відбулася IIсесія 11 скликання Міського учнівського парламенту  при  управлінні  освіти  Херсонської  міської  ради. У роботі сесії взяли участь члени міського учнівського парламенту та міських клубів при комісіях учнівського парламенту (Дорош Тетяна, Гомберг Катерина – 10-А кл.), президенти шкільних органів самоврядування, педагоги – організатори від усіх загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Учасники сесії заслухали звіт про роботу Міського учнівського парламенту за два місяці та затвердили план роботи на друге півріччя поточного навчального року.8 grudnya 2

Друга частина грудневої сесії Міського учнівського парламенту була присвячена Дню місцевого самоврядування, на яку були запрошені: міський голова – В.В. Миколаєнко, секретар міської ради – О.Б. Урсуленко, начальник управління освіти Херсонської міської ради – Ю.М. Ніконов, начальник управління капітального будівництва – В.В. Карауш, голова постійної депутатської комісії з питань освіти, спорту, культури, духовності та молоді Херсонської міської ради – В.В. Сух, депутати Херсонської міської ради – О.М. Маринчук (директор школи № 39), Г.Л. Лугова – директор школи № 21), І.І. Ценкер (директор фірми «Сервіс-гранд»).

Лідери учнівських парламентів навчальних закладів міста мали унікальну змогу поспілкуватися з міським головою та депутатами Херсонської міської ради, почути з перших уст про окремі аспекти їх роботи.