БЛАГОДІЙНИЙ МАРАФОН «ЗІ СВЯТИМ МИКОЛАЄМ СВЯТО ЗУСТРІЧАЄМО!»

День Святого Миколая здавна називають найпершим із різдвяних свят, який традиційно уособлює в собі початок великих Новоріччних свят. Водночас День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у краще майбутнє.

В Херсонському НВК № 48 День Святого Миколая відбувся під яскравим і добрим знаком уваги до тих, хто цього потребує.

19 грудняучні-волонтери шкільного учнівського парламенту Херсонського НВК № 48 провели святковий захід-привітання для учнів початкової школи та дітей з особливими освітніми потребами. В рамках благодійної акції «Ялинка» (по збору солодощів), менеджерами «Центру добрих справ та милосердя учнівського самоврядування» було сформовано 53 новорічних подарунка, які урочисто подарували дітям школи у цей чарівний день.

nikolay1

nikolay3

nikolay2

Також, в цей день було організовано і проведено учнями-волонтерами Херсонського НВК № 48 (Ментешашвілі І., Вигорницька Д., Ельвєдінов К.) спільно із ХЦПР та школою № 36 привітання для учасників бойових дій, ветеранів, які зараз знаходяться на реабілітації в Херсонському обласному госпіталі інвалідів та ветеранів війни.

nikolay4

На завершення керівник воєнного госпіталю, заслужений лікар України Тимошенко Валерій Володимирович, подякував організаторам, учням-волонтерам, вокальному колективу (керівник Іванова Н.С.) за чудовий виступ, за виконання українських пісень, побажав усім присутнім здоров’я, достатку та благополуччя.

nikolay5

Щоб підняти і собі, і оточуючим настрій, зробити світ людянішим, не забувайте робити маленькі добрі справи. А також подумайте про те, що своїм прикладом ви навчаєте інших бути добрішими.