Звіт проведення тижня англійської мови

Тиждень англійської мови у Херсонському НВК №48 проходив з 13 по 17 квітня 2020 року за планом, який було обговорено та погоджено на засіданні шкільної методичної комісії вчителів предметів суспільно-гуманітарного циклу.

Метою проведення тижня англійської мови є удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови.

Для вчителів цей тиждень надав можливість глибше зрозуміти та імплементувати ефективні засоби навчання з метою формування в учнів навичок ХХІ століття, а саме: творчості, інноваційності, критичного мислення та вміння вирішувати проблеми, комунікативних навичок та навичок співробітництва, лідерства та відповідальності.

План проведення тижня англійської мови

Понеділок (13. 01. 2019)

Відкриття тижня англійської мови

Виставка стіннівок

Вівторок (14. 01. 2020)

Інтелект-гра «Цікава англійська»

Перегляд мультфільмів, фільмів мовою оригіналу

Середа (15. 01. 2020)

Конкурс малюнку «Моя улюблена англійська літера».

Четвер (16. 01. 2020)

Квест-гра «Весела англійська»

П’ятниця (17. 01. 2020)

Брейн-ринг «Хто знає англійську краще?»

Закриття тижня англійської мови

Проведення тижня англійської мови дало змогу учням розкрити власні інтелектуальні, мовленнєві та творчі здібності, проявити себе у різних ситуаціях та ролях, дізнатися багато нового, зацікавитися, а можливо й визначити свою подальшу долю, дізнавшись про власні вподобання, та усвідомлено вивчати предмет.

Мета проведених заходів була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з англійської мови.

Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня!

Тиждень анг. мови4

Тиждень анг. мовиТиждень анг. мови2