Забуттю не підлягає

29 вересня-день памяті жертв Бабиного Яру - одного з найбільших злочинів Голокосту в світі. 80 років тому у київському урочищі Бабин Яр нацисти масово розстріляли мирних громадян. Це одна з найтрагічніших сторінок нашого минулого…

З метою інформування підростаючого покоління про жорстокі реалії Другої Світової війни 23.09.2021р. шкільною бібліотекою НВК 48 спільно з Херсонською письменницею Юлією Чернієнко був проведений урок пам’яті «Трагедія Голокосту та Бабиного Яру». Під час заходу учні 8-Б класу переглянули кадри документальних хронік, фрагменти к/ф про Бабин Яр, фотографії окупованого нацистами Києва 1941 року та дізналися багато фактів про масові знищення єврейського населення.

Наприкінці заходу учні мали можливість ознайомитися з літературною виставкою «Бабин Яр - подих вічного болю».

29.09.2021 відбувся загальнонаціональний урок пам’яті «80 років: забуттю не підлягає». Учні готували і презентували історичні матеріали про події однієї з найбільших трагічних подій в історії України періоду Другої світової війни. Переглянуто хронікальні кадри, фотоматеріали, хвилиною мовчання вшанували загиблих у Бабиному Яру.

Такі заходи сприяють вихованню в молоді взаємоповаги, патріотизму, толерантності, міжнаціональної та міжрелігійної злагоди та порозуміння.

бабин яр