День пам'яті та перемоги над нацизмом: вшановуємо пам'ять і творимо красу

Сьогодні, 8 травня, Україна відзначає День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це день, коли ми згадуємо мільйони людей, чиї життя забрала жорстока війна, і схиляємо голову перед їхнім подвигом.

У Херсонському №НВК48 до цього дня пам'яті було проведено ряд заходів, щоб учні могли глибше зрозуміти цю трагічну сторінку історії та зробити свій внесок у збереження миру.

Година пам'яті розпочалася з хвилини мовчання на честь загиблих. Учні читали вірші про війну, ділилися розповідями про своїх прадідів, які воювали на фронтах.

Майстер-клас "Квітка пам'яті" дав можливість учням виразити свої емоції та створити щось прекрасне на згадку про загиблих. З кольорового паперу та інших декоративних матеріалів вони виготовили квіти маку, які стали символом пам'яті та скорботи.

Такі заходи допомагають нам не лише згадати про жертви війни, а й зрозуміти, як важливо жити в мирному світі. Пам'ятаймо про подвиг наших предків і бережімо мир! Разом до ПЕРЕМОГИ!

Посилання на Facebook